ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд у справі Романа Миколаїва: екс-освітянин каже, що слідство ведуть упереджено

Кримінал 6279
Роман Миколаїв каже, що слідство ведуть упереджено
Роман Миколаїв каже, що слідство ведуть упереджено. Фото: автора

Правоохоронці досі не завершили розслідування справи.

Сьогодні, 13 вересня, Хмельницький міськрайонний суд вирішував, чи продовжити запобіжний захід підозрюваному у смертельній ДТП Роману Миколаїву. Наприкінці травня екс-керівник міського департаменту освіти на службовій автівці влетів у припарковані на узбіччі "КАМАЗ". Внаслідок ДТП загинуло двоє осіб, серед них і майбутня дружина Романа Миколаїва Наталія Докторук.

Підозрюваний уже близько чотирьох місяців перебуває у СІЗО. За кілька днів термін запобіжного заходу, призначений судом, спливав, тому на сьогоднішньому засіданні знову повернулися до цього питання.

Прокурор та слідчий клопотали про продовження тримання під вартою до 30 вересня 2018 року. Нібито до цього часу мають надійти результати останньої експертизи. Окрім того, аргументували своє звернення тим, що на думку слідства, Миколаїв може переховуватись, здійснювати тиск на свідків (авт. - у справі правоохоронці допитали всіх свідків), а оскільки він є уродженцем Російської Федерації й неодноразово там перебував, - може поїхати туди.

Адвокат Романа Миколаїва вкотре просив суд про менш суворий запобіжний захід і наводив докази, які мали б спростувати твердження прокурора та слідчого. Захист переконував, що до відповідальності, крім його підопічного, потрібно притягнути ще одну людину – водія "КАМАЗу", який того вечора міг не виставити відповідний знак про аварійну зупинку.

Сам підозрюваний каже, що не має наміру уникати відповідальності і якимось чином перешкоджати слідству. А до Росії поїхати ніяк не зможе, хоча б тому, що звідти депортований.

«Коли сталась ДТП я не тікав з місця події. У мене немає ні наміру, ні потреби цього робити. Більшого покарання, ніж загибель моєї дружини, бути взагалі не може. Мене не лякають строки. Я націлений на те, щоб слідство йшло об’єктивно. Частина потерпілих є моїми родичами та друзями, з якими в нас ніколи не було конфліктів, і безглуздо на них впливати. Натомість, я наполягаю на тому, що слідство відбувається абсолютно упереджено і не вчиняється будь-яких дій, аби притягнути до відповідальності ту людину, яка дійсно винна в тому, що сталося», - розповів Роман Миколаїв.

Адвокат каже, до відповідальності потрібно притягнути водія "КАМАЗа".

За його словами, слідство ігнорує усі клопотання та звернення адвоката. Окрім того, не бере до уваги покази свідка, який їхав тією ж дорогою за кілька хвилин до смертельної ДТП. Екс-освітянин просив суд про запобіжний захід у вигляді нічного арешту з використанням електронного засобу стеження.

Вислухавши зауваження усіх сторін, слідча суддя Інна Порозова ухвалила рішення про продовження тримання під вартою Романа Миколаїва до 30 вересня 2018 року. Рішення можуть оскаржити в апеляційному суді.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую