ye-logo.v1.2

Допомоги потребує 4-річна полончанка, в якої хворі нирки

Допомога 6586
4-річна Крістіна потребує нашої допомоги
4-річна Крістіна потребує нашої допомоги. Фото: надане Юлією Герасимчук

Мама дитини благає допомогти зібрати кошти на операцію.

Понад два роки Юлія Герасимчук з Полонного бореться за здоров’я своєї 4-річної доньки Крістіни.

«Все почалося з того, що в доньки постійно тримався високий ацетон. Ми збивали його, але ненадовго. Лише у приватній клініці нам повідомили, що причиною цього є хвороба нирок. Після цього ми поїхали до Хмельницької обласної дитячої лікарні і нам поставили діагноз - хронічний пієлонефрит на фоні ВВР СВС, везикуло-уретральний рефлюкс у ЧМС зліва ремісія з ПФН, нейрогенний сечовий міхур. Простими словами цей діагноз означає те, що у Крістінки не правильно працюють нирки. У неї часто підіймається висока температура», - каже мама Крістіни Юлія Герасимчук.

Жінка розповідає, що наразі їхнє життя зводиться до «лікарня-дім-лікарня». Медики наразі лікують маленьку полончанку консервативними методами, однак говорять, що рано чи пізно Крістіні необхідне хірургічне втручання.

«Зараз ми лікуємося таблетками та крапельницями, ходимо на фізпроцедури, але на довго це не допомагає. Декілька днів відпочину вдома знову закінчується лікарняним ліжком», - каже Юлія.

Операція, яка може покращити стан здоров’я Крістіни вартує 28 тисяч гривень. Кошти не захмарні, проте одинока мама двох малолітніх діток не має можливість самостійно зібрати цю суму.

Кожен з нас може долучитися і допомогти Крістіні швидше одужати, повернутися до нормально життя, відвідувати садочок і гратися з своїми однолітками. Кошти перерахувати можна на банківський рахунок: 4149 4978 6022 5244 (ПриватБанк) на ім’я Герасимчук Юлія Юріївна (моб. тел.: 0988054835).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую