ye-logo.v1.2

Мрію спуститися з гірки: маленька полончанка потребує допомоги

Допомога 3592
Наразі дівчинка знаходиться на стаціонарному лікуванні у Київській клінічній лікарні №1
Наразі дівчинка знаходиться на стаціонарному лікуванні у Київській клінічній лікарні №1. Фото: надане Наталією Кучерявою

Шестирічна дівчинка має вроджену патологію нирки.

Настуня Кучерява у свої 6 років вже добре знає що таке крапельниці, катетери та лікарняні стіни, адже попри свій маленький вік має велику проблему - аномалію сечовивідної системи: обструктивний гідронефроз II-III ступеню.

«Доня народилася з такою патологією. Ми завжди були під наглядом лікарів, які казали, що оперативне втручання – єдиний шлях вилікувалися. Я розуміла, що мені, матері-одиначці, важко буде пройти цей шлях. Однак нам допомагали люди і лікарі днями зробили для Настусі операцію у Київській дитячій клінічній лікарні №1. Вартість її 30 тисяч гривень. Ніби й не так багато, однак я ще боргую перед лікарнею. А попереду ще реабілітація, на яку також потрібні будуть кошти», - розповідає мама дівчинки Наталія Кучерява.

За її словами, наразі Настя довго лежить, а лікарі заборонили її активно рухатися. При кожній нагоді дівчинка розповідає мамі, що коли буде здоровою, досхочу кататиметься на гірці та залюбки ходитиме до школи.

Кожен з нас може долучитися і допомогти Насті швидше одужати, повернутися до нормально життя, відвідувати школу і гратися з своїми однолітками. Кошти перерахувати можна на банківський рахунок: 4149 4390 0903 3303 (ПриватБанк) на ім’я Кучерява Наталія Анатоліївна (моб. тел.: 0965794340).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую