ye-logo.v1.2

Допомоги потребує 4-річний Мілан з Деражні

Допомога 9413
Мілан уже декілька ркоі вбореться із хворобою
Мілан уже декілька ркоі вбореться із хворобою. Фото: надала Надія Керечанин

Родині хлопчика потрібні кошти на ліки.

 Два роки тому родині Керечанин із Деражні лікарі сповістили новину, що у їхнього сина Мілана рак крові. Як розповідає мама Надія, тоді дитині було трохи більше двох років.

«Виявили хворобу, можна сказати, в один день. Мілан почав плакати і казав, що його болять ноги й живіт, була висока температура. Ми звернулись у Деражню на «швидку». Звідти нас відправили Хмельницький із діагнозом перитоніт (апендицит). В обласному центрі діагноз не підтвердився і, здавши аналізи, ми дізнались, що в дитини рак крові. Це сталося 31 липня 2017 року. Лікування наразі триває уже два роки», - розповідає мама Надія Керечанин.

За її словами, перших пів року лікувались в Хмельницькій обласній лікарні, потім у Львові. За кордоном лікування для їхньої родини, де виховується двоє діток і працює лише тато, — дуже коштовне. Зараз дитина у стадії ремісії (тимчасове поліпшення стану, яке проявляється в уповільненні прогресування хвороби), але Мілану постійно потрібно приймати різні препарати.

«Ми на підтримуючій терапії вдома. Але ми постійно контролюємо стан здоров'я сина, регулярно здаємо аналізи, не перестаємо вживати різні ліки, хімію. Нас чекає ще одна пункція. Тому кошти на лікування дитини потрібні постійно», - каже Надія.

Мама розповідає, що Мілан дуже кмітливий хлопчик. Він розуміє усе, що йому роблять лікарі й мужньо терпить. Зараз Мілану чотири роки, і він дуже сподівається, що хвороба відступить остаточно і ніколи не повернеться.

Усі, кому не байдужа доля, хлопчика, можуть долучитися і допомогти родині. Номер картки мами Надії: Приватбанк 5168 7573 5773 6968.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую