ye-logo.v1.2

Термінової допомоги потребує школярка з Волочиська

Допомога 14737
Дівчинці з Волочиська потрібні кошти на дороге лікування в Німеччині
Дівчинці з Волочиська потрібні кошти на дороге лікування в Німеччині. Фото: надане Валентиною Семеновою

Дівчинку доправили на лікування у Німеччину.

У віці одного року в Анастасії Семенової з Волочиська лікарі виявили ретинобластому - пухлину ока. Тоді хворобу вдалось побороти, однак зараз, коли Насті вже сім років, лікарі мають підозру, що страшна недуга повернулась

«У червні в доньки почала боліти нога. Оскільки в неї раніше була онкологія, нас лікарі направили на біопсію. По ній вони нічого не побачили й ми почали лікувати запалення кістки – остеомієліт. Через два тижні після виписки з лікарні, у Насті знову почала боліти нога. Ми завезли її у Київ, де лікарі нам сказали, що в дитини пухлина і вони не розуміли, як хмельницькі медики могли її не побачити», - додає мама.

Пані Валентина каже, після того відразу вирішили їхати в Берлін, де раніше Анастасії лікували око. Німецькі медики провели первинне обстеження. На їх думку, у дитини може бути остеосаркома (рак кістки) – це рецидив від ретинобластоми, і їй терміново потрібне повне дообстеження, щоб виявити чи не пішли нікуди метастази.

Лише перший внесок на лікування у німецькій клініці вартує батькам 20 тисяч євро. Якщо ж діагноз підтвердиться, за підрахунками лікарів, повний курс коштуватиме в районі 150 тисяч євро. Для родини ця сума є дуже великою.

«Просимо допомогти нам, самі ми не в силі знайти таку суму. Часу все менше та менше. Не залишайте нашу донечку на самоті зі страшною хворобою», - додає Валентина.

Усі, хто бажають допомогти другокласниці Анастасії Семенової одужати, можуть перерахувати кошти на рахунки:

4731 2191 1636 2439 – гривнева картка «Приватбанку»

4149 6293 8500 6846 – євро

Отримувач: Семенова Валентина Володимирівна (мама).
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую