ye-logo.v1.2

На роботу в піжамі: хмельничанам пропонують долучитися до благодійної акції

Допомога 3921
Щоб взяти участь в акції, потрібно 19-го листопада одягнути улюблену піжаму
Щоб взяти участь в акції, потрібно 19-го листопада одягнути улюблену піжаму. Фото: ілюстративне unitpost.com

Збиратимуть гроші на відкриття та утримання нових Сімейних кімнат у лікарнях України.

Незабаром, 19 листопада, вперше відбудеться Всеукраїнський день піжам. Це благодійна акція на підтримку відкриття Сімейних кімнат у державних лікарнях в Україні.

Як повідомляють організатори, приєднатися до благодійної акції може кожен: школярі та студенти, офісні працівники і журналісти, культурні організації та державні установи, представники бізнесу та соціальних ініціатив, водії таксі та гостинні ресторатори.

Щоб взяти участь в акції, потрібно 19-го листопада одягнути улюблену піжаму. На роботі, навчанні або просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям. Детальніше про Всеукраїнський день піжам на сторінці у Facebook.

Сімейні кімнати відкривають у лікарнях і облаштовують усім необхідним для задоволення побутових потреб родин. Як зазначають організатори ініціативи, батьки дітей, які перебувають на лікуванні, можуть відпочити у комфортних умовах, а діти – відволіктися від процедур, провести час разом з близькими та відчути їхню підтримку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую