ye-logo.v1.2

Школяру із Кам'янець-Подільського району необхідна допомога у боротьбі із раком

Допомога 5718
На лікування Андрійка необхіднно 150 тисяч євро
На лікування Андрійка необхіднно 150 тисяч євро. Фото: надане Надією Зелінською

На лікування хлопчика потрібно приблизно 150 тисяч доларів.

Ще на початку 2019 року в Андрія Романюка із села Вербка Кам'янець-Подільського району лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Як повідомляє тітка школяра Надія Зелінська, хлопчик потрапив до лікарні зі скаргами на біль у кістках та важкість під час ходіння. Спочатку його обстежили у медзакладі Кам'янця-Подільського, а згодом направили до Хмельницької обласної лікарні, де й встановили остаточний діагноз.

«Лікувались у Хмельницькій обласній лікарні, два блоки високодозової хімієтерапії отримував Андрій у київській клініці «Охматдит». Однак під час однієї із перевірок у племінника виявили рецидив», - каже пані Надія.

Батьки повезли хлопчика до Туреччини. Клініка в Анкарі погодилась лікувати Андрійка. Однак розпочати необхідні маніпуляції поки не вдалось, бо у нього виявили коронавірусну інфекцію. Через це медзаклад не може відкрити рахунок для проплати медичної допомоги.

«Дитина потребує антирецидивної хімієтерапії і пересадки кісткового мозку. Суми ще не знаємо, тому що не можемо почати лікування через COVID-19 у Андрія. Зараз його стан стабільний», - додає тітка.

За попередніми підрахунками, для проходження хімієтерапії потрібно приблизно 150 тисяч доларів. Таких коштів у родини хлопчика немає. Усім кому не байдужа доля Андрійка, можуть долучити до збору коштів.

ПриватБанк
5218 5757 0086 5932(гривня)
5218 5722 2190 1148(євро)
5218 5722 2190 1155(долари)
Романюк Роман Олександрович (батько)

Монобанк
4441 1144 2328 6457(гривня)
Романюк Роман Олександрович (батько)

Альфа-Банк
5559 4937 0129 0695
Роїк Людмила Василівна (тітка)

Коментарі:

Данислав Донец 24.11.2020 18:32

Ви знаєте,що комусь досконало допопмогли гроші й медицина,наприклад у ващій скруті? На кону життя,тому необхідно чітко з'ясувати,чи допоможе те на що ви сподіваєтесь?! Пропоную передивитись видеорепортажі: https://youtu.be/cJ0ubUWNxl0 https://youtu.be/v4HsYokkOOI https://youtu.be/dAwmop-74wM https://youtu.be/5oOSR0iU61M https://youtu.be/mcLCHNaABnw Ви не уявляєте скільки які потребують вважають, що тільки у них найбільше горе! А Господа Бога на Його Милостивих Умовах вистачить на кожного! Тому Тільки Господь Бог,Владика Всевишній,Всемогутній.Мілотивий і Святий! Тільки Святого й Милостивого всемогутня й досконала сила,на Його Святих Умовах,за мить Сцілює! Зізнайтеся Богу - Господь-Спаситель! Тільки Ти допоможеш! Що мені робити, що б врятувати душу?! Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Вірте у Всемогутнього Святого Спасителя душі! Бо Він не винен,але хоче сцілити,а головне врятувати душу! Вірою зі всіма думками й вустами сповідати про всі скрути,жахи,біди і горя,щоб намагатися бути чесним перед Всезнаючим! Просити вибачення за самотужки злочинку,яке згадаємо чи забули перед Милостивим!Бо це варто,щоб дозволити Поважаюшему вибір,але Бажаючий незагибелі,втрутитись у своє існування,що б впустити очищяти душу й оживити дух і з'еднатися з Духом Святим! Боже!Да хай же да буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! і не вірте що це все,а може щось і не так! Прорватись скрізь вражину беспредельну,який нав'язує брехню на Істину,що б повбивали один одного,навідь сльозно криком до Спасителя Вискупителя! І спитайте й вислухайте Його - як ще розкаятись,як молитис і як служити Тобі - Господь!!! Що б ні хто нас не побачив з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю! Щоб бути вічно з Тобою - Спаситель!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую