ye-logo.v1.2

Термінової допомоги потребує дівчина з Дунаєвеччини: прогресує онкохвороба

Допомога 17142
Коштів на лікування пішло вже дуже багато, і родина не в змозі зібрати потрібну суму, щоб продовжити лікування
Коштів на лікування пішло вже дуже багато, і родина не в змозі зібрати потрібну суму, щоб продовжити лікування. Фото: надане Іванною Романюк

Наразі їй потрібно пройти дорого вартісне лікування.

Допомоги небайдужих людей потребує 20-річна Іванна Романюк, мешканка села Чечельник, що на Дунаєвеччині. Майже два роки дівчина бореться з онкологією: у неї виявили Лімфому Ходжкіна. Хвороба поширилася на шийні та абдомінальні лімфовузли, легені, уражений кістковий мозок…

Іванна розповідає, що коштів на лікування пішло вже дуже багато, і родина не в змозі зібрати потрібну суму, щоб продовжити лікування.

Наразі дівчина подолала вже 6 курсів хіміотерапії та 20 - променевої терапії.

«Ми вірили і сподівалися, що усе буде добре але ПЕТ-КТ (позитронна-емісійна комп'ютерна томографія - метод діагностики пухлин) показав поганий результат -збільшилось ураження кісткового мозку, з’явилися нові утворення в легенях і на шиї. Мій стан погіршується», - каже Іванна.

Дівчині терміново треба пройти два курси таргетної хіміотерапії з препаратом дорогим препаратом Адцетріс. На це необхідно 500 тисяч гривень. Опісля Іванні треба робити аутотрансплантацію стовбурових клітин, на що також потрібна дуже велика сума коштів.

Усім кому не байдужа доля Іванни, хто має змогу та бажання може долучити до збору коштів на її лікування.

ПриватБанк
5168 7554 4788 5639 Романюк Людмила (мама Іванни Романюк).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую