ye-logo.v1.2

Хімія не дала результату: 21-річна дівчина з Дунаєвеччини потребує допомоги

Допомога 12068
Дівчина має пройти черговий курс хіміотерапії, щоб зупинити ріст ракових клітин. Після того потрібно робити пересадку кісткового мозку
Дівчина має пройти черговий курс хіміотерапії, щоб зупинити ріст ракових клітин. Після того потрібно робити пересадку кісткового мозку. Фото: надане Іванною Романюк

Треба терміново зупинити ріст пухлин, які продовжують вражавати організм хворої.

Понад два роки Іванна Романюк з Дунаєвеччини бореться із онкологією – дівчина страждає від Лімфоми Ходжкіна четвертої стадії. У свої 21 років вона пройшла складний і болісний шлях лікування: перенесла понад два десятки хіміотерапій і ще майже стільки ж променевих терапій. Усе для того, щоб зупинити прогресування розвитку ракових клітин. Лише після того, як пухлини зменшаться, їй зможуть зробити аутотрансплантацію кісткового мозку.

На жаль, поки що хвороба продовжує поширюватися організмом – уражені шийні та абдомінальні лімфовузли, легені, кістковий мозок… Наприкінці минулого року дівчині призначили пройти два курси таргетної хіміотерапії з дороговартісним препаратом, але необхідної суми, а це 500 тисяч гривень, родині не вдалося зібрати. Оскільки стан її погіршувався, чекати не було часу, тому було прийнято рішення робити іншу хіміотерапію. Той курс не дав потрібного результату, тепер стан Іванни погіршується.

«Коли я отримала десять хімій, стан трішки покращився. Хоч і було погано від побічних дій: хімія опалювала з середини шлунок, було важко їсти, пекло горло, а ще ломота в тілі, важкість... Через чотири тижні мені призначили пройти ПЕТ-КТ (позитронна-емісійна комп'ютерна томографія - метод діагностики пухлин). Але минуло три тижні, й ракові клітини почали знову рости. Хімія не дала результату, ракові клітини тільки на певний час зупинились. Тепер потрібно терміново розпочати знову лікування, щоб зупинити їх ріст», - розповідає дунаївчанка.

Випадок Іванни Романюк дуже складний, і деякі лікарі взагалі відмовились від її лікування. Але шанси врятувати дівчину є. Їй мають призначити ще один курс хіміотерапії, цього разу з іншим препаратом.

«Зараз я вдома. У мене сильна прогресія, гулі дуже почали рости і треба терміново в лікарню. Лікарі кажуть, що ця хімія буде дуже сильна, з важкими побічними діями. Ми не знаємо як буде – чи я зможу пережити це лікування, чи воно подіє. Але якщо вона дасть результат, після того треба робити пересадку автоімунного кісткового мозку. На це все потрібні гроші, яких в нас немає», - ділиться онкохвора.

Грошей на продовження лікування родина хворої самотужки зібрати не може. Тому вони звертаються до всіх небайдужих допомогти!

ПриватБанк

  • 5168757411495379 – Іванна Романюк
  • 5168755447885639 – Людмила Романюк (мати)

Читайте також: «Метастази пішли далі»: хмельничанин, який виховує маленького внука, продовжує боротися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую