ye-logo.v1.2

«Найважчий збір мого життя»: волонтерка з Хмельницького збирає кошти на лікування сина

Допомога 2574
З 2018 року родина докладає усіх зусиль, щоб хвороба дала спокій Максимові
З 2018 року родина докладає усіх зусиль, щоб хвороба дала спокій Максимові. Фото: Анастасія Бакалець

Максим бореться з хворобою з 2018 року.

Хмельничанка Анастасія Бакалець зробила волонтерство частиною свого життя. Разом з громадською організацією «Мистецька сотня Гайдамаки» вони допомагають українським захисникам. Від початку війни команда закрила сотні зборів і зробила не один десяток поїздок на передову, аби вчасно закрити потреби військових та забезпечити необхідним людей на деокупованих територіях.

Їхній крайній закритий збір – на лафету вартістю 140 тисяч гривень (спеціальний причіп, який допомагатиме спецпризначенцям у транспортуванні пошкоджених автомобілів). Аби оперативно зібрати кошти, волонтери організували благодійну дегустацію з аукціоном. Як поділилась Анастасія Бакалець, збір вдалося не тільки закрити, й перевиконати – завдяки заходу зібрали майже 230 тисяч гривень.

Днями волонтерка оголосила про те, що вимушено робить паузу. Нині потрібно спрямувати всі сили на допомогу своєму старшому синові Максиму. Попереду, зазначає вона, лікування хлопчика закордоном. «Я відкриваю найважчий збір мого життя, адже це стосується мого старшого синочка Максима», - ділиться мама.

Максимові – 12 років. Протягом останнього тижня він перебував у реанімації. Діагноз – гнійний менінгіт у важкій формі. Зараз лікарі працюють над тим, щоб його стабілізувати.

З 2018 року Максим потрапляє до реанімації з цією хворобою вже вшосте. Як розповіла мама хлопчика сайту «Є», перед цим вже було тримісячне лікування у Києві, однак хвороба повернулася вкотре.

«За ці роки Максим пройшов 38 пункцій спинного мозку. Щоразу молили Бога, щоб він витримав, адже це робили без наркозу. Кожна реанімація все важча, адже антибіотики припиняють діяти. На сьогодні нас чекає тривале лікування. Київський Охматдит - це не дешево, на жаль. Далі – поїздка за кордон. Зараз ми чекаємо, щоб мозок трохи стабілізувався до рухів. Щоб він міг відчувати кожен рух навколишнього світу безболісно. Адже це неможливий біль, який він відчував навіть у комі», - розповіла пані Анастасія.

Протягом цих років родина докладає усіх зусиль, щоб хвороба дала спокій Максимові. Наразі фінансові ресурси вичерпуються.

Щоб підтримати Максима: 

Карта мами (Бакалець А.):

  • 5375 4112 1454 7551

Картка батька (Бакалець В.) 5355 1623 2955 3810

Читайте також: Захисникам потрібна зброя: прихожани храму з Нетішина закупили дрони для ЗСУ за кошти, зібрані під час коляди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую