ye-logo.v1.2

У Хмельницькому провели благодійну дегустацію, щоб зібрати кошти на ЗСУ

Суспільство 1325
Гастро-подію організували волонтери Мистецької сотні «Гайдамаки» спільно з засновницею бренду крафтової продукції «Щастя в банці» Тетяною Дем
Гастро-подію організували волонтери Мистецької сотні «Гайдамаки» спільно з засновницею бренду крафтової продукції «Щастя в банці» Тетяною Дем'янчук. Фото: автора

Завдяки заходу, а також онлайн-донатам вдалося зібрати майже 138 тисяч.

Вісім позицій крафтових соусів і джемів, виступи соліста гурту «Мотор'ролла» Сергія Присяжного та хмельницького барда Ігоря Білого, розіграш смаколиків, а також аукціон з унікальними лотами. Це все те, що було представлено на благодійній дегустації у Хмельницькому 21 січня. Її провели в арткафе «Диканька», куди завітали кілька десятків гостей.

Гастро-подію організували волонтери Мистецької сотні «Гайдамаки» спільно з засновницею бренду крафтової продукції «Щастя в банці» Тетяною Дем'янчук. Як зазначила підприємиця й співорганізаторка у коментарі сайту «Є», головна мета заходу - згуртувати людей навколо спільної цілі й акумулювати всі сили, щоб зібрати кошти на необхідне обладнання для українських військових. Тут зібралися волонтери, військові та всі ті, хто на постійній основі докладає зусиль, щоб допомогти українським захисникам.

«Сьогодні на заході немає випадкових людей. Тут зібралися ті, які постійно підтримують захисників у різноманітні способи. Дуже класно, що цього дня усі разом, у колі собі подібних, де поряд із тим, що гарно проведемо вечір, зможемо зібрати кошти для наших воїнів», - каже Тетяна Дем'янчук.

На благодійній дегустації звучали патріотичні пісні. Фото: автора

Тут зібралися волонтери, військові та всі ті, хто на постійній основі докладає зусиль, щоб допомогти захисникам. Фото: автора

Сума, яка необхідна, аби закрити цей збір, - 140 тисяч гривень. Її спрямують на придбання лафети - спеціального пристосування для перевезень автомобілів.

«Сили спеціальних операцій, наші хмельницькі військові, виконують багато важливої роботи. І у їхній роботі дуже потрібна лафета, завдяки якій можна перевозити з поля бою пошкоджені автівки. Цим зазвичай займаємось ми, волонтери, але у нас дуже багато підрозділів і так стається, що не кожного разу встигаємо забирати автівку вчасно. Тому ми порадилися з хлопцями і вирішили, що краще, щоб у них була своя. Це дозволяє виконувати завдання вчасно, а відтак ефективніше», - пояснює волонтерка Марина Українець.

 

Тетяна Дем'янчук організовує благодійні дегустації вже вчетверте. Фото: автора

У Хмельницькому благодійна дегустація крафтової продукції "Щастя в банці" пройшла вперше. Фото: автора

Тетяна Дем'янчук організовує благодійні дегустації вже вчетверте. У Хмельницькому, спільно із «Гайдамаками», захід проходить вперше. Традиційно він розпочався з гімну і вшанування пам'яті полеглих захисників хвилиною мовчання.

Далі основна частина: дегустація і виступи зіркових гостей з авторськими патріотичними піснями, спілкування та аукціон з унікальними лотами. Серед них - три автентичні картини й розмальовані дітками каска і тубус. Останній згаданий лот - з історією.

«Під час виконання бойового завдання був поранений один із бійців… Йому сильно поранило ногу. Кінцівку просто прив'язали до цього тубуса. І цей тубус його врятував», - розповідає Марина Українець.

Тубус, який врятував життя воїна, продали на акціоні. Фото: автора

Найдорожчим лотом виявилась картина з картою України. Її придбали за 14 тисяч гривень. Фото: автора

Вчора ж завдяки тубусу та ще чотирьом лотам вдалося наблизити збір до закриття. Під час заходу зібрали 71 886 гривень, ще майже 66 тисяч надіслали небайдужі люди на Банку збору.

«Настільки все було круто й потужно, настільки були люди заряджені, щоб допомогти. Наразі збір майже закрито, маємо зараз 137 786 гривень», - прозвітувала волонтерка Мистецької сотні «Гайдамаки» Анастасія Бакалець.

Читайте також: 250 дронів українським захисникам передали від Нетішинської громади

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую