ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Шахраї видурили гроші у 95-річної подолянки

Економіка 2550
Шахрайки, на щастя, забрали не всі гроші.
Шахрайки, на щастя, забрали не всі гроші.. Фото: tsn.ua

П‘ять тисяч гривень в одинокої пенсіонерки з Красилова викрали дві невідомі шахрайки. Довірлива бабуся віддала свої заощадження зловмисницям сама.

Коли у квартиру 73-річної подолянки завітали дві невідомих особи та представились соціальними працівниками, вона безпечно впустила їх у помешкання. Коли ж вони почали одна з-поперед іншої розповідати про грошову реформу, одразу збагнула, що перед нею шахраї-самозванки, і вигнала з квартири. Обурена жінка тільки за чверть години згадала, що нижче поверхом проживає одинока старенька, яка напевне може стати жертвою цих пройдисвіток. Але коли вона завітала до сусідки, уже було пізно: та із захопленням повідала, що за годину чекає повернення фальшивої тисячі гривень, яку у неї виявили «соцпрацівники».

Як повідомляє УМВСУ в Хмельницькій області, зайди навідались до потерпілої з тією ж інформацією: проводиться грошова реформа і усі купюри перевіряються на фальшивість. Довірлива бабуся вказала на шафу, де лежали 4 тисячі гривень, а коли жінки повідомили, що буцімто не знайшли грошей, віддала їм «на перевірку» ще й дві тисячі гривень, які тримала коло себе. Шахрайки повідомили, що одну тисячу залишають їй, а іншу — «фальшиву» забирають із собою на годину, щоб обміняти на справжню.

Раз на день стареньку уже багато років провідує справжній соціальний працівник. Тож, на жаль, потерпіла не насторожилась, чому інформацію про грошову реформу вона чує з уст зовсім невідомих осіб.

На разі оперативні служби розшукують зловмисниць, які все ж проявили гуманність та залишили бабусі частку збережень не померти з голоду. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую