Гаряча тема:
- Війна
Хмельниччиною зацікавилися турецькі інвестори

Наша область вважається інвестиційно привабливою і своєрідним доказом цього стало засідання «круглого столу» з питань здійснення зовнішньоекономічних операцій, що відбулося у конференц-залі Хмельницької торгової промислової палати за участю заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля.
Як передає Хмельни цька ОДА, розмова йшла на такому вже конкретному рівні, що склалося враження, що за рік-два ми матимемо в обласному центрі турецьке текстильне виробництво. А це і робочі місця, і податки, і якісна легальна продукція.
Під час заходу турецька сторона мала можливість поспілкуватися з усіма, хто їх міг зацікавити: представниками влади, митниці, податкової, підприємцями сфери легкої промисловості, банкірами державного банку, що спеціалізується на експортно-імпортних операціях. Розмова велася у режимі діалогу, де бізнесменам з теплої країни давали фахові відповіді на усі питання щодо ведення підприємництва у нашій країні.
Леонід Гураль наголосив, що влада максимально сприятиме розвитку бізнесу партнерів на Хмельниччині. Він підкреслив, що ми можемо запропонувати виробничі приміщення, інженерно-технічний персонал, робочу силу. І ще не варто забувати про наш базар як потужний ринок збуту; про налагоджені зв’язки, які дозволять просувати продукцію на ринки Білорусі та Росії. «Обласна державна адміністрація гарантує вам усіляку підтримку, - зазначив Леонід Андрійович, додавши, - ми намагатимемося мінімізувати усі проблеми, аби досягти позитивного результату». До плюсів інвестування в економіку Поділля посадовець додав й інші аргументи, зокрема, розвиток туристичної галузі, відновлення діяльності Хмельницького аеропорту, який має статус міжнародного.
Власники турецьких підприємств, які висловили наміри побудувати у Хмельницькому фабрику з виробництва одягу, зважували не лише аргументи представників влади та бізнесу, але й задля наочного вивчення збуту особисто побували на нашому речовому ринку, отримали відомості щодо наявності енергетичних та трудових ресурсів, розвитку інфраструктури та логістики. Головне - турецькі виробники вже зараз хочуть переносити свої потужності до нас.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: