ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На ХАЕС будуватимуть нові енергоблоки?

Економіка 2197
Фото: ecapital.com.ua

Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко вважає за доцільне будівництво нових енергоблоків для атомних електростанцій замість добудови 3-го і 4-го енергоблоків на Хмельницькій АЕС.

Про це з посиланням на повідомлення профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України інформує Українська правда
"З питання добудови двох енергоблоків Хмельницької АЕС - третього і четвертого - має сенс прийняти варіант не добудови енергоблоків, а нового будівництва. Проте це питання буде вирішуватися на рівні президента України", - цитується він в повідомленні.
На думку Бойка, варіант нового будівництва розглядається з урахуванням нових вимог безпеки в контексті аварії на японській АЕС "Фукусіма" і того, що фундаменти під будівництво енергоблоків закладалися багато років тому і ретельно їх стан не досліджувався.
Як повідомлялося, у Кабміні будівництво двох блоків Хмельницької атомної електростанції оцінили майже у 40 мільярдів гривень.
Нагадаємо, Україна може отримати від ЄБРР 300 млн євро на безпеку АЕС. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую