ye-logo.v1.2

Головний споживач електроенергії – населення

Економіка 1623

Генеральний директор «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак відзначив тенденцію до зміни структури споживання електроенергії

Якщо у 2008 році населення складало 32 відсотки у цій структурі, то торік – вже 42. Промисловість же, навпаки, раніше складала 40 відсотків у структурі енергоспоживання, а тепер – лише 24. Та й взагалі за 11 місяців 2009 року, у порівнянні  з відповідним періодом минулого року, надходження в мережі «Хмельницькенерго»  зменшилися на 6,44 відсотка, а корисний відпуск  зменшився майже на сім відсотків.  А от  населення спожило електроенергії більше на десять відсотків. Щоправда, для енергопостачальної компанії це не дуже добре, бо  мережі, котрі подають цю енергію, найбільш затратні. А подача електроенергії промисловим підприємствам – майже з нульовими втратами.
До речі, в області 564 побутових абонентів (тобто населення). В середньому, подільська родина  споживає щомісяця  близько 100 кіловат-годин, що складає близько 25 гривень.
І хоч з фінансової точки зору 2009 рік для «Хмельницькобленерго» виявився не найуспішнішим, приводів для розчарувань немає, вважає Олександр Шпак. Адже компанія впевнено посідає одну з лідируючих позицій на енергетичному ринку України. За результатами рейтингу у 2009 році «Хмельницькобленерго» отримала звання «Лідер галузі», а генеральний директор компанії Олександр Шпак нагороджений орденом  «Зірка економіки» ІІІ ступеня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую