ye-logo.v1.2

Шість з половиною мільйонів гривень не потрапили до бюджету

Економіка 2107
Фото: km.sts.gov.ua

Фермер із Хмельниччини просто забув їх сплатити.

Кам’янець-Подільські податкові міліціонери викрили несумлінних аграріїв з Чемеровеччини, які умисно ухилились від сплати до бюджету 6 мільйонів 464 тисяч гривень податку на додану вартість. Про це інформує ДПС Хмельниччини.
Аби «нагріти» державну скарбницю та привласнити її законні надходження, при переході на спеціальний режим зі сплати ПДВ фермер «провернув» аферу з фінансовими документами, не відобразивши у декларації з коригування податкового кредиту суми податку, що підлягали до перерахування у казну.
Наразі проти посадових осіб товариства за умисне ухилення від сплати податків у великих розмірах розпочате кримінальне провадження, що кваліфікується за частиною 3-ою статті 212 Кримінального кодексу України.
«Отримавши право на пільгову сплату податку за нульовою ставкою для сільськогосподарських виробників, правопорушники вирішили «зекономити» на виконані своїх зобов’язань перед бюджетом. Втім, на заваді стали податківці, упередивши збитки від кримінальної оборудки з податком, що є визначальним для державної скарбниці», – відзначає начальник відділу податкової міліції Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Олександр Коваль. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую