ye-logo.v1.2

ДП «Ганнопільський спиртзавод» заборгувало зарплати на понад 1,5 млн гривень

Економіка 3157
p-p.com.ua
Фото: p-p.com.ua

Стан виплати заробітної плати на державному підприємстві „Ганнопільський спиртзавод”, що у Славутському районі, перебуває під постійним контролем Славутської міжрайонної прокуратури.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області повідомила, що у зв’язку з цим, прокуратурою в інтересах працівників заводу подано до суду 130 заяв про видачу судових наказів на суму понад 1 млн. 70 тисяч гривень. Усі заяви задоволено, на виконання рішень суду державною виконавчою службою описано та реалізується майно підприємства.

Також за результатами розгляду подання, внесеного міжрайпрокурором начальнику відділу ДВС, у минулому році погашено заборгованість із зарплати та інших виплат на суму більше 700 тис. гривень. У поточному році 20 тис. гривень, одержаних від реалізації майна підприємства, спрямовано на виплату зарплатного боргу.

На сьогодні заборгованість із заробітної плати на ДП „Ганнопільський спиртзавод” становить понад 1,5 млн. гривень. За інформацією керівництва підприємства, Державним концерном «Укрспирт», який є власником заводу, заплановано надання фінансової допомоги для виплати зарплати у розмірі близько 600 тис. гривень.

Робота щодо забезпечення погашення заборгованості на вказаному підприємстві продовжуються.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую