ye-logo.v1.2

Недоплатили два мільйони гривень податків

Економіка 2000
businessua.com
Фото: businessua.com

Кам'янець-подільське гірничо-видобувне підприємство недоплатило два мільйони гривень податків.

Переважно порушення здійснювалися при визначенні собівартості придбаної та реалізованої продукції. Так, по бухгалтерському обліку підприємством було проведено та, відповідно, закладено у собівартість виготовлення продукції придбання понад півсотні тисяч літрів дизпалива на суму понад півмільйона гривень. От тільки жодних підтверджуючих документів тому, що така операція справді відбулася, платник податків перевіряючим надати не зміг.
З поставкою готової продукції теж вийшла «неточність». Уклавши угоду з партнером на постачання півмільйона тонн глини загальною вартістю 1,7 мільйона гривень, посадові особи підприємства фактично відвантажили її покупцю на суму майже удвічі більшу.
Зрештою, зовсім «незнайками» стали представники підприємства під час здійснення податкових розрахунків з плати за користування надрами для видобування корисних копалин. Нехтуючи законодавством, за видобуті глинисті породи компанія задекларувала податкове зобов’язання на суму всього лише 66 тисяч гривень.
«Службові особи підприємства пояснили це так, що при нарахуванні собі податкових зобов’язань вони обрали «невірну методику», що й стало причиною внесення в облік помилкових даних. Проте наші працівники провели на підприємстві «роботу над помилками» у повній відповідності з чинним законодавством. Як результат, користувачі надр доплатять у бюджет за актом перевірки майже 2 мільйони гривень», – відзначає начальник кам'янецьких податківців Ігор Бєлко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую