ye-logo.v1.2

Чи актуальне сьогодні свято солідарності трудящих?

Економіка 1495

Поцікавилися ми у представників різних політичних сил

Лев Бірюк, народний депутат України від Блоку Юлії Тимошенко:
«Кожен з нас – це людина праці. Хтось трудиться розумово, хтось фізично, навіть діти, і ті, допомагаючи вдома батькам, вже є маленькими трударями. А тому, я впевнений, таке свято має право на існування. Особливо у важкий для країни кризовий період, коли солідарними мають бути усі: і ті, хто біля верстата стоїть, і ті, хто творить антикризові закони. Тому бажаю усім трудящим нашої країни оптимізму і підтримки від держави!».







Ігор Корнійчук, перший секретар обкому Комуністичної партії України:
«Це свято сьогодні актуальне як ніколи. Адже закриваються підприємства, скорочуються робочі місця, а у тих, хто працює, – робочий тиждень. Відповідно, і зменшуються статки людей. Тому свято солідарності трудящих варто відзначати на державному рівні. Й державна політика має формуватися так, щоб усі блага спрямовувалися для людини праці. Й тоді, коли трудящим приділятимуть потрібну увагу, й держава процвітатиме, і буде заможною кожна людина».

Михайло Войтюк, перший заступник голови обласної організації Партії регіонів:
«Звісно, свято актуальне. Адже слово «трудящі» вживається для визначення тих, хто працює в аграрному секторі, в промисловості – тобто, безпосередньо на виробництві. Після розвалу СРСР та становлення незалежності відбулося переформатування суспільних відносин. У трудящих забрали все, вся власність перейшла до окремих осіб. У руках десяти відсотків людей сконцентровані всі ресурси, які виробляли трудящі. То невже потрібно забрати у них ще й свято? Для чесних, відданих, простих людей потрібно його залишити. Щоб вони могли вільно дихати, працювати, щоб відчували, що потрібні державі. Цей день потрібно зберегти, як пам’ять про те, що хоч колись про них думали! Як саме його святкувати – мають вирішувати самі люди. І цим, на мою думку, повинні займатися громадські організації. Це можуть бути демонстрації, маївки тощо».

Олександр Симчишин, голова секретаріату Хмельницької обласної організації Конгресу українських націоналістів:
«Переконаний, що молодь сьогодні, від’їжджаючи на «маївки», про суть, історію та походження першого травня особливо і не замислюється. Тому немає сенсу згадувати язичницьке коріння свята та його політичні трансформації. Немає вже парадів і демонстрацій, та й трудящих в класичному розумінні залишилося обмаль, куди більше, висловлюючись мовою оригіналу, «непролетарських» класів. Тому у старому комуністичному форматі це свято повністю втратило свою актуальність і ідеологічну суть.
Та й більшість з нас давно сприймає 1 травня як зайвий вихідний день, який дарує нам можливість відчути себе справжнім трудящим, гарно попрацювавши на землі, посадити картоплю, городину».

Геннадій Савосін, перший секретар Хмельницького обласного комітету Соціалістичної партії України, народний депутат України V скликання:

„Сьогодні, коли по світу гуляє криза, це свято особливо актуальне для трудящих. Нині вони мають повне право сказати своє рішуче „Ні!” тим, хто скорочує робочі місця, згубним діям міжнародного капіталу, діям місцевих чиновників. Сьогодні трудящі мають бути солідарними та об’єднатися, щоб не втратити свої соціальні права та роботу. Саме тому соціалістична партія обирає позицію, котра має на меті захищати трудовий клас, людей похилого віку, створювати нові робочі місця”.




Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую