ye-logo.v1.2

Депутат Нетішинської міської ради під час сесії увімкнув сирену

Економіка 1112

його винесли із залу на руках

Третє пленарне засідання 49-ї сесії Нетішинської міської ради, яке відбулося 3 березня, перетворилося на фарс. А почалося все з того, що напередодні мер міста Олександр Смишляєв оголосив про вимушене дострокове припинення своїх повноважень, звинувативши БЮТ, який він представляв, у політичній зраді. (Нагадаємо, що за каденції пана Смишляєва Нетішин постійно перебував у центрі скандалів. Це і незаконне звільнення з посади начальника управління освіти, і кримінальна справа порушена проти самого мера, і спроби «передати» комунальну власність (КП «Торговий центр») у приватні руки, і «прилаштування» тернопільського сміття на Нетішинському полігоні).
Отож, оголосивши про припинення своїх повноважень, пан Смишляєв разом зі своєю відданою соратницею, секретарем міської ради Любов’ю Горбатюк, якій напередодні було висловлено недовіру, залишили залу засідань.
«А за відсутності мера, відставка якого ще не була прийнята, – каже депутат Нетішинської міської ради, редактор газети «Нетішинський вісник» Ольга Мороз, – і секретаря, наказ про звільнення якого ще не був підписаний, депутати вирішили, що сесію очолить голова комісії з питань регламенту, етики і правопорядку Володимир Процик. В середу на третє пленарне засідання 49-ї сесії міської ради, на якій були присутні 36 депутатів із 40, прокурор міста, депутати обласної ради.., ні пан Смишляєв, ні пані Горбатюк не з’явилися. Розгляд заяви мера пройшов нормально, а коли зайшла мова про секретаря міської ради, депутат від Партії регіонів Володимир Соснов увімкнув сирену».
Після прохання колег припинити шуміти і нетривалої шарпанини з чотирма депутатами, які намагалися втихомирити пана Соснова, він сів біля головуючого і приклав сирену до мікрофона. Тому виникла необхідність  викликати наряд міліції. Пропозицію вийти він проігнорував, після чого правоохоронці спробували вивести депутата із залу засідань попід «білі руки», але, оскільки доволі кремезний чоловік не бажав коритися і ліг на підлогу, шестеро міліціонерів винесли його ногами вперед. Під акомпанемент його ж сирени.
P.S. На наступній, 50-й позачерговій сесії, яка відбулася 10 березня, секретарем міської ради було обрано представника фракції БЮТ Анатолія Сиваківського, який має досвід роботи і нині за відсутністю мера виконує його обов’язки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую