ye-logo.v1.2

Можливо, незабаром зросте плата за проїзд в тролейбусі

Економіка 1052

Директор хмельницького “Електротрансу” вихід з фінансової кризи бачить у підвищенні тарифів

За попередніми підрахунками, збитки Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” нині складають більше п’яти мільйонів гривень.
 “Незважаючи на борги, чутки про те, що наше підприємство збанкрутувало і закривається, безпідставні, – заявив директор підприємства Володимир Максімов. – З держбюджету нам не повернули близько трьох мільйонів гривень за минулий рік, але ми сподіваємося отримати їх цього року. До того ж, держава має виплатити нам 13 мільйонів гривень субвенції на 2010 рік, на які ми так  розраховуємо”, – сказав Володимир Ярославович.
За його словами, варто було б збільшити вартість проїзду до однієї гривні, як це вже зробили в інших містах України. “Ми хочемо поставити питання про підвищення тарифів на проїзд, щоб не бути збитковим підприємством. Нині майже в усіх містах України проїзд в тролейбусі чи трамваї коштує гривню. Проте, це вирішувати не нам, а чиновникам в міністерстві”, – зазначив Володимир Максімов. 
З приводу можливої зупинки роботи “Електротрансу”, то пан Максімов заявив, що підприємство, якому цьогоріч виповнюється 40 років, “працювало, працює і буде працювати”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую