ye-logo.v1.2

Тарифи падають

Економіка 1132

Кам’янець-Подільський міськвиконком своїм рішенням здешевив ціну на тепло та гарячу воду для бюджетних, інших організацій, а також суб’є

Тепер теплова енергія для них має коштувати 721,25 гривні за одну гігакалорію, а один кубометр гарячої води – 40,98 гривні. Такий крок назустріч споживачам став можливим після перегляду владою рентабельності підприємства, яке надає ці послуги – ЗАТ «Тепловодоенергія». За рахунками, які надало ЗАТ депутатському корпусу, рівень врат при наданні таких послуг складає аж 56 відсотків. З такою цифрою депутати не погодилися. Відповідно до затвердженого обранцями кам’янчан показника рентабельності, і перерахували тарифи.
Це викликало неабияке обурення в «Тепловодоенергії» і навіть скаргу на ім’я прем’єр-міністра про те, що міська влада заважає працювати підприємству. Як заявив міський голова Анатолій Нестерук: «Уже кілька років ЗАТ орендує комплекс тепло- та водогосподарства, і зобов’язалося вкласти в поліпшення мереж, з метою зменшення втрат, 12 мільйонів гривень. Однак, так і не зробило цього. Ніхто ж їм не заважав. Влада міста стала на заваді тоді, коли проаналізувавши таке господарювання, вимушена була подати до суду, аби повернути комплекс у комунальну власність. У Хмельницькому господарчому суді справу ми виграли, а ось у апеляційному очікуємо п’ятого слухання, нині склад суддівської колегії змінили. Ми переконані, що зможемо повернути громаді її майно, а це дасть можливість щороку залучати державні кошти для реконструкції мереж, яких неможливо отримати, якщо їх орендує ЗАТ».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую