ye-logo.v1.2

«З речами на вихід!»

Економіка 2122

Із таким гаслом пройшла молодіжна акція, пов’язана із банківськими кредитами

Намет у центрі Хмельницького, розкладачка, порожні каструлі… А навколо з десяток перехожих, які зупинилися, щоб зрозуміти, що відбувається. У наметі молодик, який в газеті з оголошеннями шукає роботу, та дівчина, яка активно перемішує в каструлі… повітря. Перехожі, дізнаючись про те, що це просто театралізоване дійство від громадської організації «Діти кризи», починають посміхатися та йти туди, куди йшли.
У такий спосіб «Діти кризи» намагалися привернути увагу до проблем молоді, яка взяла кредит на житло, але не має чим повернути борг банку.
«Цей рік оголошений роком молоді. А тому нам слід йти назустріч, – каже голова обласної організації «Діти кризи» Федір Устинов. – І сьогодні ми інсценували побут сім’ї, яка опинилася на вулиці. Адже банкам дозволили в разі прострочення іпотечного кредиту терміном понад 90 днів забирати майно в людей в позасудовому порядку. Що, на нашу думку, неправильно».
Ні Федір, ні учасниця сценки Оксана Шачко не мають кредитних зобов’язань перед банками. Але намагаються привернути увагу суспільства до актуальної останнім часом теми. Зокрема, не обійшли громадські активісти й тему безробіття.
«Я сам вже півтора місяці не працюю, – каже Федір Устинов. – І чомусь саме молодих працівників, в першу чергу, скорочують на підприємствах. А молодих жінок, взагалі, намагаються не брати на роботу».
«Мене ця проблема ще не торкнулася, – розповіла Оксана Шачко. – Але ж я живу з батьками. А що робити тим, хто живе окремо? Хто взяв квартиру у кредит і залишився без роботи? І нікого не цікавить те, є в нього дитина чи ні, чи є в нього дах над головою чи ні. Таке вже сталося з моїми знайомими та друзями. Вони залишилися без підтримки влади, яка мала б дбати про майбутнє країни».
«Діти кризи» закликали молодь Хмельниччини не боятися банків, і в разі виселення кредиторами з квартир, оскаржувати дії банківських установ у судах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую