ye-logo.v1.2

Чи буде 12 травня в Україні нова парламентська більшість?

Економіка 1582

Після пасхальних свят у нас знову заговорили про створення в Верховній Раді України мега-коаліції, яка матиме понад 300 голосів. Звісно, мова йде про коаліцію Блоку Юлії Тимошенко з Партією регіонів. Деякі політологи навіть називають дату ство- рення мега-більшості – 12 травня. А ось чи буде вона? «Є Поділ- ля» вирішила запитати подолян: чи вірять вони у ймовірність створення нової парламентської коа- ліції на базі двох партій 12 травня?

Сергій Фесун, голова Старокостянтинівської районної ради: „Я думаю, що такого не буде. В БЮТ є багато людей, які представляють демократичне крило. До прикладу, Володимир Яворівський чи наш земляк Василь Кравчук. Та й багато інших депутатів, на мою думку, не підуть на домовленості з Партією регіонів. Якщо ж таке станеться, то для мене це означатиме, що люди будь-якою ціною хочуть зберегти владу і не хвилюються за долю країни та демократичні перетворення. Адже є думка, що зі створенням такої більшості, буде змінена й Конституція України, і в українського народу заберуть право обирати президента. А це, на мою думку, політичний злочин”.


Василь Кравчук, депутат Верховної Ради України від БЮТ, екс-голова Теофіпольської районної ради: „Практично це питання не обговорювалося. Та й саме обговорення такого формату коаліції малоймовірне. Хоча в нашому політичному житті можливо все.
Неможливого нічого не може бути. Але 12 травня навряд чи щось зміниться. А взагалі ймовірність створення коаліції між БЮТ та Партією регіонів є. Тільки шанси на її створення дорівнюють 1-2 відсоткам. Не більше. У нас, в першу чергу, розбіжності політичних платформ, наших програмних зобов’язань перед виборцями тощо”.Іван Рудик, депутат Хмельницької обласної ради, народний депутат ІІ скликання: „Я вірю лише одній людині в світі – це Івану Рудику. Більше я не вірю нікому. Чому? Якби наша політика була патріотичною, спрямованою на цивілізацію та захист людей, то такого дурного запитання ви не задавали б. Тому що політика була б прогнозованою. Якщо людство навчилося прогнозувати погоду з ймовірністю до 98 відсотків, то політика має бути 100 відсотків прогнозованою. Такою вона має бути в будь-якій незалежній державі. А оскільки ми маємо те, що маємо, то сьогодні чекати від Верховної Ради та гаранта Конституції можна чого завгодно.
Я ніколи не погоджуся з тим, що йду містом, а бідні порпаються у смітниках. Я ніколи не погоджуся з тим, що сьогодні куплені всі посади, в тому числі й губернатора. Тому, якщо така коаліція буде, я зовсім не здивуюся. Коли людина хоче перестрибнути щось і не враховує своїх можливостей, вона падає в яму. Ось сьогодні у нас і є ця яма – політична. Одні, побачивши цю яму, хочуть з’єднати їжака з гадюкою, інші, які теж бачать цю яму, полюбили арифметику і сидять рахують – чи може президент розігнати Верховну Раду, чи не може”.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую