ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Торік подоляни сплатили майже 2 мільярди гривень податків

Економіка 1534
Фото: image.zn.ua

Левову частку наповнення місцевих скарбниць склав податок на доходи фізичних осіб.

У 2014 році платники краю доправили до казни Хмельниччини 1 мільярд 985 мільйонів гривень сплачених податків й зборів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС області.
За даними відомства, минулого року в дохідній структурі скарбниць місцевих рад домінуючу частку займав податок на доходи фізичних осіб, його збір склав 1 мільярд 443 мільйони гривень. Другою складовою наповнення місцевих скарбниць була плата за землю. Протягом 2014 року подільські землекористувачі спрямували до казни майже 243 мільйони гривень.
Третє місце у наповненні місцевих бюджетів Хмельниччини належало малому бізнесу краю. Власне, “спрощенці” спрямували до казни краю більше 190 мільйонів гривень єдиного податку.
За податковою реформою, що вже набула чинності, починаючи з 2015 року діятимуть два місцевих податки, а саме: податок на майно та єдиний податок. У свою чергу за статтею 265 оновленого Податкового кодексу України податок на майно складатиметься з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю. До місцевих зборів належатимуть збір за місця для паркування транспортних засобів та туристичний збір.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую