ye-logo.v1.2

Довірені

Економіка 1406

Хто з подолян представляє інтереси кандидатів у Президенти України, з’ясовував кореспондент «Є Поділля»

«Кандидат на пост Президента України може мати не більше п’яти довірених осіб в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та по одній довіреній особі у кожному територіальному окрузі» – так написано в Законі «Про вибори Президента України». Тому й вирішили кореспонденти «Є Поділля» зазирнути до Центральної виборчої комісії України, щоб довідатися, чи є серед «довірених» подоляни, або ж хто захищатиме інтереси того чи іншого кандидата (за алфавітом) на Хмельниччині…
Володимир Мельниченко з Кам’янця-Подільського, директор «Поділляметал» став довіреною особою кандидата Інни Богословської в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі. А ось у команді Михайла Бродського, станом на ранок 23 листопада, не знайшлося жодного подолянина. Натомість інтереси Анатолія Гриценка на Хмельниччині захищатиме приватний підприємець Олександр Гладський. По максимуму (сім довірених на виборчі округи Хмельницької області) пішов кандидат у Президенти Юрій Костенко. Голова управи Хмельницької обласної організації Української народної партії В’ячеслав Білан відповідає за 190 територіальний виборчий округ (Хмельницький), а вчитель Щурівчицької (Ізяславський район) загальноосвітньої школи Алла Ляшук – за ТВО №191 (Білогірський, Волочиський, Ізяславський, Теофіпольський райони). Помічник-консультант народного депутата України Костянтин Омельчук призначений довіреною особою на ТВО №192 (Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Хмельницький, Ярмолинецький райони), а генеральний директор «Оболонь-смт Чемерівці» Михайло Загородний – на ТВО №193 (Ка-м’янець-Подільський, Чемеровецький райони, місто Кам’янець-Подільський). Вчитель Дунаєвецької загальноосвітньої школи №2 Людмила Дудка «відповідає» за ТВО №194 (Віньковецький, Городоцький, Дунаєвецький, Новоушицький райони), а пенсіонер Володимир Скомороха – за ТВО №195 (Славутський, Шепетівський райони, міста Нетішин, Славута, Шепетівка). Начальник відділу реклами «Оболонь-Красилівське» Володимир Пархомчук став довіреною особою Костенка на ТВО №196 (Красилівський, Полонський, Старокостянтинівський райони та місто Старокостянтинів).
По «максимуму» довірених осіб на Хмельниччині й у Володимира Литвина. Депутат обласної ради Василь Осадчий відповідає за ТВО №190, гендиректор «Перлини Поділля» Петро Іващук – за ТВО №191. Колишній голова обласної ради, а нині голова спостережної ради «Будівельно-монтажного управління по газифікації» Анатолій Овчарук представляє та захищає інтереси Литвина на ТВО №192, а пенсіонер Сергій Тимчук – на 193 окрузі. Приватний підприємець Володимир Макогон «відповідає» за ТВО №194, начальник бюро технічної інвентаризації Шепетівки Віталій Майданець – за ТВО №195, а генеральний директор сільгосптовариства «Маяк» Володимир Марченко – за ТВО №196. А ось у кандидата в Президенти Олександра Мороза немає довірених осіб на Хмельниччині. Принаймні, поки що. Так само і в Олександра Пабата, Василя Противсіх, Сергія Ратушняка, Олега Рябоконя.
Петра Симоненка в 190-у територіальному виборчому окрузі представляє Віктор Прудніков, секретар обкому Комуністичної партії України, в 191-у – тимчасово непрацюючий Микола Бурлак. Перший секретар Деражнянського райкому КПУ Микола Огнистий «відповідає» за ТВО №192, а викладач Подільського державного аграрно-технічного університету Петро Приступа – за ТВО №193. Ще троє пенсіонерів стали довіреними особами кандидата в Президенти Симоненка. На ТВО №194 – Амонтай Аргінгазін, на ТВО №195 – Анатолій Мороз, на ТВО №196 – Анатолій Єгіазарян. Наступний за алфавітом кандидат у Президенти – Людмила Супрун, за даними ЦВК (на 16.00 23 листопада), немає довірених осіб. А Юлія Тимошенко, хоч і має таких, але за Хмельниччину, виключно, ніхто не відповідає. У Сергія Тігіпка, як і в деяких опонентів, сім представників. Генеральний директор «Декко Україна» Валерій Олійник – довірена особа на ТВО №190, пенсіонери Ігор Дженджера, Леонід Гладун, Валерій Клеванський – на ТВО №№ 191, 192 та 193 відповідно. Підприємці Микола Яковенко та Олександр Миклуш «відповідають» за ТВО №194 та №195 відповідно. Ну, і на ТВО №196 захищатиме інтереси Тігіпка механік Старокостянтинівського райавтодору Василь Василик.
Керівник обласного осередку «Свободи», депутат Хмельницької міської ради, тимчасово непрацюючий Ігор Сабій «керуватиме» справами кандидата в Президенти Олега Тягнибока в межах ТВО №190. Приватний підприємець Олександр Павлюк – на ТВО №191, приватний підприємець Зіновій Мороз, депутат Деражнянської районної ради – на ТВО №192, а викладач Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Віктор Притуляк – на  ТВО №193. Директор виробничого підприємства «Лютік» Руслан Лещишин довірена особа Тягнибока на ТВО №194, а Петро Холява, заступник директора з регіональної дистрибуції «Бакалії» - на ТВО №195, вчитель Старокостянтинівської гімназії Сергій Бондарчук – на ТВО №196.
У діючого ж Президента України Віктора Ющенка, довіреною особою на ТВО №190 став Юрій Резніков, голова обласної організації Товариства охорони природи. Леонід Триндюк, заступник директора Святецької загально-освітньої школи (Теофіпольський район), «відповідає» за ТВО №191, а Олександр Папуга, директор Маниковецького спиртзаводу (Деражнянський район) – за ТВО №192. Професор з Кам’янець-Подільського державного університету Євгенія Сохацька є довіреною особою Ющенка на ТВО №193, методист дитячого садку Дунаєвець Людмила Горбачевська – на ТВО №194. Ну, і за ТВО №195 та ТВО №196 «відповідальні» методист Славутської райдержадміністрації Василь Ткачук та інженер з питань охорони праці відділу освіти Старокостянтинівської райдержадміністрації Василь Селюченко відповідно.
У головного «регіонала» Віктора Януковича їх теж сім. Голова правління «Адвісу» Іван Дунець «керуватиме» процесом в обласному центрі (ТВО №190), а генеральний директор медіа-центру «Голос Поділля», депутат обласної ради Анатолій Пундик – у Білогірському, Волочиському, Ізяславському та Теофіпольському районах (ТВО №191). Галина Рига, завідуюча відділом інтелектуальної власності Хмельницького центру науково-технічної інформації, є довіреною особою Януковича у ТВО №192 (Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Хмельницький, Ярмолинецький райони), а Олена Чубайко, заступник директора інституту бізнесу і фінансів Подільського державного аграрно-технічного університету – у ТВО №193 (Кам’янець-Подільський, Чемеровецький райони, місто Кам’янець-Подільський). Заступник директора Дунаєвецьких районних електромереж Борис Тулупов представляє інтереси кандидата Януковича у Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому та Новоушицькому районах (ТВО №194). Микола Романчук, лікар зі Славути, «відповідає» за ТВО №195 (Славутський, Шепетівський райони, міста Нетішин, Славута, Шепетівка). У Красилівському, Полонському, Старокостянтинівському районі та місті Старокостянтинів (ТВО №196) довіреною особою Віктора Федоровича є Дмитро Швалюк, голова правління обласного автотранспортного підприємства «Поділля-плюс».
Ну, і останній в списку кандидатів – Арсеній Яценюк «відрядив» на Хмельниччину п’ятьох довірених осіб. Адвоката Костянтина Костенка - на ТВО №190, підприємця Аллу Чернецьку - на ТВО №191, адвокатів Олександра Стьопіна та Андрія Місяця – на ТВО №192 та №194 відповідно. На територіально виборчому окрузі №195 інтереси Арсенія Яценюка представлятиме Павло Гучинський, приватний підприємець, юрисконсульт.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую