ye-logo.v1.2

Хто керуватиме Хмельницькою облдержадміністрацією?

Економіка 975

З приходом до влади нового Президента, вочевидь, відбудуться й ротації на місцях. Чи зміниться губернатор на Хмельниччині, «Є Поділля» ціка

Відверто кажучи, знайти охочих дати прогноз, хто може очолити Хмельницьку облдержадміністрацію – було нелегко. Чимало подільських політиків радять зачекати з прогнозами. Хоча б до інавгурації нового глави держави. Щоправда, знайшлися й такі, які на умовах анонімності припустили, що область може очолити стороння людина. Тобто, з іншого регіону. Та й жоден із наших експертів не висловив прогноз, за яким діючий губернатор Іван Гавчук залишиться працювати на нинішній посаді. Отже…

Михайло Стаднік, депутат обласної ради, голова правління ТОВ «СТІОМІ-холдинг»:
«Про це потрібно запитати Президента. Я припущеннями не займаюся».

Лев Бірюк, народний депутат України: «Губернатором Хмельницької області може стати людина, яка буде найближчою до тіла майбутнього Президента. У нас не ставлять людей, які є найпринциповішими, чи найгарнішими, чи найрозумнішими. В Україні система виконавчої вертикалі така, яку називають «найближчою до тіла». І немає різниці, хто саме буде визнаний Президентом – все одно губернатором стане така людина». 

Микола Олійник, політичний оглядач, завідувач кафедри історії та країнознавства Хмельницького національного університету:
«Вважаю, що, скоріш за все, буде партійний підхід. І, судячи з досвіду, як відбуваються призначення такого рангу, то є, як мінімум, три особи, які можуть очолити облдержадміністрацію. Перша, і це було б логічно, – керівник обласної організації Партії регіонів Василь Ядуха. Друга – знаний бізнесмен, один із керівників всеукраїнського виборчого штабу Віктора Януковича Михайло Стаднік. Ну, і судячи із поведінки деяких засобів масової інформації під час президентської кампанії, третьою кандидатурою на пост губернатора є керівник обласної організації «Єдиний центр» Віктор Коліщак. І саме не як нинішній заступник голови облдержадміністрації, а як керівник обласного «ЄЦу» – партії, яка активно працювала на перемогу Януковича».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую