ye-logo.v1.2

У Хмельницькому подорожчало таксі

Економіка 1030

Шанувальників зручного та швидкого проїзду може поменшати

Тенденції до підняття тарифів на послуги у таксі – вимушений крок. Принаймні, у цьому переконують керівники служб.
„Треба доглядати за автомобілем, купувати пальне, а ще ж і додому треба грошей заробити, щоб дітей годувати, - пояснює Андрій Гаврилюк, приватний підприємець, керівник „Інформаційної служби таксі”. – За старими тарифами виходило, що ми ще людям доплачуємо, щоб вони замовили наше таксі. Якщо на пальне з розрахунку на кілометр водій витрачав 80 копійок, а „продавав” у вигляді послуги по перевезенню по 60 копійок. Водії відмовлялися працювати на таких умовах”.
Як зазначив Андрій Миколайович, раніше подача автомобіля коштувала 8 гривень, а кілометр проїзду – 1 гривню. За новими тарифами подача таксі подешевшала на 1 гривню, а кілометр, навпаки, на гривню подорожчав.
 „Ринок такий, що ціни необхідно було піднімати, - розповідає Микола Гуменюк, власник служби „СВ-таксі”. – У нас проїзд до кілометра разом з подачею авто як коштувало 9 гривень, такою ціна й залишилася, 2 кілометри – було 10 гривень, стало – 11, до 5 кілометрів – подорожчання на 5 гривень. Підняття тарифів, здебільшого, відчувають пасажири, які їздять далеко”.
Різні служби таксі приблизно однаково підняли тарифи. Мотивація – занадто велика різниця у вартості однієї і тієї ж послуги.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую