ye-logo.v1.2

Є охочі на гранти?

Економіка 971

Свої ідеї у Хмельницькому представили працівники Міжнародного фонду „Відродження”

У понад 30 країнах світу існує мережа фундацій Інституту Відкритого Суспільства Джорджа Сороса. До цієї мережі входить і український фонд „Відродження”.
Днями відбулася зустріч представників фонду та громадських організацій області. За загальними показниками Хмельниччина, порівняно з іншими регіонами країни, досить пасивно співпрацює із міжнародною організацією, якій цього року виповнюється 20 років. Тож пожвавлення діалогу і пропаганда програм та конкурсів фонду стали головною ціллю перемовин.
„Основний фокус нашої роботи – підтримка громадських організацій як у фінансовому плані, так і в організаційному, правовому, – пояснює Анастасія Гринько, менеджер із зв’язків з громадськістю фонду „Відродження”. – Ми сьогодні представили наші нові та вже розпочаті програми, проводили відкриту консультацію наших потенційних грантоотримувачів”.
Представники фонду Олексій Орловський, директор програми „Посилення впливу громадського суспільства”, та Тетяна Кухаренко, менеджер програми „Схід-Схід: партнерство без кордонів”, розповіли і про свої досягнення у співпраці із нашими сусідами.
Зокрема, у Вінниці відкрито так званий „Прозорий офіс” – термінал-„помічник”.
„За допомогою таких терміналів громадяни можуть отримати ті послуги, які повинні надавати представники влади. Наприклад, зареєструвати свій бізнес чи отримати інші дозвільні документи. Такий підхід виключає корупцію,” – запевняє пан Орловський.
Представники громадських організацій жваво цікавилися цією програмою. Цілком ймовірно, що і в нашому регіоні незабаром розпочнуться перемовини з цього приводу. Але, оскільки проект досить дороговартісний та передбачає співпрацю із місцевою владою, його втілення може затягнутися, як прогнозують представники фонду.
Загалом у „Відродженні”  нині функці-онують 10 програм, серед яких „Освітня” та „Європейська”, „Громадське здоров’я”, „Верховенство права” тощо.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую