ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Завдяки хмельницьким бізнесменам бюджет поповнився на майже три мільярди гривень

Економіка 1451
Акцизний податок приніс до місцевих бюджетів більше 140 мільйонів гривень
Акцизний податок приніс до місцевих бюджетів більше 140 мільйонів гривень. Фото: gazeta.dt.ua

З початку року бізнес Хмельниччини мобілізував до зведеного бюджету 2 мільярд 973 мільйона гривень податків та зборів.

Загалом державний бюджет отримав від підприємницької громади нашого краю 1 мільярд 340 мільйонів гривень податкових надходжень.

"Основним бюджетоформуючим сегментом державної казни на сьогодні є податок на додану вартість, який досяг сумарного показника у розмірі 530 мільйонів гривень, другу позицію посідає податок на доходи фізичних осіб, який склав 460 мільйонів гривень, податку на прибуток сплачено у сумі 224 мільйони гривень", - розповідають в обласній фіскальній службі.

Скарбниці територіальних громад Хмельницької області з початку року наповнились на 1 мільярд 633 мільйони гривень податків і зборів. Це більше на 40 відсотків по відношенню до минулого року, або на 466 мільйонів гривень.

На позитивне наповнення скарбниць місцевої спільноти сутт‘єво вплинули надходження з податку на майно, а це - транспортний податок, земельний податок та на податок на нерухоме майно. Загалом ці платежі склали 263 мільйони гривень, що більше на 75 мільйонів гривень до минулого року. Свої бюджетні плюси приніс місцевим громадам і акцизний податок з роздрібного продажу, якого сплачено у сумі 141 мільйон гривень. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую