ye-logo.v1.2

«Кіно» перенесли

Економіка 1024

Долю кінотеатру та інших приватизованих об’єктів і підприємств, які свого часу належали районній комунальній власності, красилівські деп

Схоже, що конфлікт між Красилівським міським головою Марією Гвоздьовою та керівником підприємства «Арсенюк&Штефанік» Олександром Арсенюком, який набув великого розголосу нинішнього літа через непорозуміння з міськими пасажирськими перевезеннями, не завершився. А, навпаки, набуває нових обертів. Цього разу причиною чвар стали такі важливі для міста об’єкти соціально-культурного призначення, як стадіон «Юність» та кінотеатр «Случ», який не працює протягом тривалого часу. Жителі райцентру звертаються до міської влади, аби забезпечила їх належне функціонування. Не знайшовши спільної мови з керівниками підприємства «Арсенюк&Штефанік», в приватній власності яких знаходяться кінотеатр та стадіон, мер Красилова почала шукати підтримки в правоохоронних органах та керівників районної влади, бо до приватизації ці об’єкти перебували у районній комунальній власності. Чимало звернень на адресу голови райради залишилися без реагування. Лише після подання прокуратури цю проблему мали винести на розгляд районних депутатів.
Однак на черговій сесії питання «Про хід виконання делегованих повноважень райдержадміністрацією щодо приватизації комунального майна» не розглядали, бо, як з’ясувалося, на його підготовку потрібен додатковий час. За рекомендацією президії районної ради цю процедуру депутати перенесли на наступну сесію, яка відбудеться в грудні.
Аби не розпалювати ще більшого протистояння між сторонами конфлікту, народні обранці запропонували їм домовитися між собою. «Миротворцями» між Марією Гвоздьовою та Олександром Арсенюком виступлять керівники районних гілок влади – голова райради Анатолій Оцалюк і заступник голови районної державної адміністрації, на яку зараз покладено обов’язки очільника виконавчої влади краю, Надія Ковальчук.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую