ye-logo.v1.2

Маєш борги – плати пеню

Економіка 1199 1

Таким чином боротимуться із злісними неплатниками за житлово-комунальні послуги

Нещодавно Кабінет Міністрів розробив законопроект, яким передбачається введення пені за несвоєчасну оплату комунальних послуг. Точніше, повернення до такої системи боротьби з неплатниками. Свого часу таке вже практикувалося, просто у 1996 році Верховна Рада тимчасово відмінила штрафна санкції через несвоєчасне отримання населенням заробітної платні.
«Якою буде пеня, ми поки що не знаємо, адже ще немає відповідного рішення. Проте пеня буде обов’язковою з 1 січня 2010 року, тобто нарахування штрафів за несвоєчасний розрахунок буде проводитися на ту суму, яка буде утворюватися від цього терміну. Таким чином ми зможемо боротися з неплатниками, кількість яких зростає з кожним роком. Зокрема, на 1 січня 2010 року заборгованість хмельничан жекам становила 4 мільйони 283 тисячі гривень, а на 1 липня цього року – 4 мільйони 636 тисяч. При всьому, тарифи довго не переглядалися і були розроблені відповідно до мінімальної зарплати, яка становила 525 гривень, а нині вона зросла до 888 гривень. В середньому, плата становить 96 копійок за квадратний метр площі житла. А знаходяться люди, які заборгували жекам понад три тисячі гривень, і це непоодинокі випадки», – розповідає Алла Заганяч, заступник начальника управління житлово-комунального господарства (ЖКГ)-начальник планово-фінансового відділу. За її словами, якби населення повернуло ці борги, то ЖКГ мало б змогу зробити ремонт фасадів будинків, прибудинкових територій, замінити ліфти, термін експлуатації більшості з яких перевищив норму 25 років.
До слова, ведеться підготовка до зимово-осіннього періоду: проводять ремонт покрівель, козирків, цоколів. Загалом заплановано до кінця року відремонтувати 23 будинки на суму 330 тисяч гривень.

Коментарі:

Руслан 07.08.2010 17:16

Да!Жекам всегда нехватает денег.Да и делать они ничего не хотят.Я таксист не в один двор заехать нормально нельзя ,яма на яме,темнота.Жеки-это отстой ,их нужно реконструировать.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую