clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельниччина на 20 відсотків зменшила експорт товарів до Росії

Характерними для експорту залишилися санітарно-технічні вироби, трансформатори

Характерними для експорту залишилися санітарно-технічні вироби, трансформатори. Фото: newukraineinstitute.org

Натомість область переорієнтувала зовнішньоекономічну діяльність на ринки Євросоюзу.

 На Хмельниччині впродовж 5 місяців спостерігають збільшення експорту. Як зазначають фіскальники, вартість експортованих з регіону товарів зросла на 7 відсотків.

“У 2016 році суттєво змінилась структура країн, до яких експортуються товари з Хмельниччини. Якщо у 2015 році більше чверті всього експорту спрямовувалось до Росії, тоді як до основних торговельних партнерів з країн ЄС надходила третина експорту, то у поточному році частка експорту до РФ зменшилась до 20 відсотків, а вартість експортованих товарів до Євросоюзу зросла майже вдвічі”, - зазначається у повідомленні Хмельницької митниці ДФС.

Зміна ринків збуту подільських товарів обумовила й певне оновлення у структурі експортованих товарів. Характерними для експорту залишилися санітарно-технічні вироби, трансформатори, лічильники подачі газу, килимові вироби, мед та лісоматеріали. Поряд з цим, значно зросли обсяги експорту кукурудзи, олії соєвої, насіння олійних культур, солоду ячмінного, гіпсу, прокату тонколистового рулонного та полевошпатної сировини.

Наразі, до п’ятірки країн, з яких найбільше імпортується товарів в Україну, входять лише члени Європейського Союзу - Польща, Німеччина, Швейцарія, Великобританія та Нідерланди. Торік лідерами були Польща, Німеччина, Росія, Білорусь, Китай та Угорщина.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31