ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

В області виявили 72 незаконних «народних підприємців»

Галина МЕЛЬНИК Економіка 1730
Кальніченко розповів на колегії про
Кальніченко розповів на колегії про "народних підприємців". Фото: автора

Вони працювали без державної реєстрації та не сплачували податків до бюджету.

 Минулого року на Хмельниччині виявили 72 представники незареєстрованих в законному порядку «народних підприємців». Про це повідомив заступник голови ОДА Володимир Кальніченко на засідання колегії 28 лютого.

За його словами, 28 з них зареєструвалися суб’єктами підприємництва. Раніше вони працювали без державної реєстрації та не сплачували податків до бюджету. Зараз же свою діяльність оформили офіційно. Ще 9 підприємницькою діяльністю не займаються, 5 не проживають на території області. Щодо решти вживаються «додаткові заходи контролю».

«Загалом торік в області залучили понад 2500 осіб до державної реєстрації як підприємців. Це принесло додатково до бюджету 416 тисяч гривень податків», - зазначив Володимир Кальніченко.

Нагадаємо, торік правоохоронці провели обшуки в помешканнях Ольги Уграк, яка називає себе уповноваженою у справах територіальної громади Хмельницького з питань реєстрації. Обшуки пройшли в рамках кримінального провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую