ye-logo.v1.2

Смачна й солодка прохолода

Економіка 3156

Кореспонденти «Є Поділля» вирішили дізнатися, яке морозиво найбільше полюбляють хмельничани

Оскільки надворі спекотні дні, то кожен рятується як може, втамовуючи спрагу та охолоджуючи організм. Одним з варіантів прохолоди є морозиво.
 Звісно, існує  надзвичайно багато його різновидів, тому ми вирішили зупинитися на звичайному пломбірі. Для традиційної дегустації обрали морозиво п’яти фірм-виробників: луцьку ванільну «Троянду», львівське «Лімо» з шоколадом, кіровоградську ванільну «Ласку», донецький «Геркулес» та рівненський «Світ Айс».
 Звісно, смаки пробантів розділилися, проте на позиції лідерів вийшли Рівне, Кіровоград та Луцьк. «Світ Айс» нагадав морозиво, яке куштували в дитинстві, за часів Радянського Союзу, чим визвав неабияку ностальгію за минулим. «Троянду» порівнювали з мусом, який ніжно тане у роті. А от шоколад у львівському морозиві багатьом здався несмачним, бо дуже гірчив, чим перебивав смак самого пломбіру. І донецький «Геркулес» чомусь порівнювали з водою… Та й не дивно, адже за вмістом жирів морозиво було пісним, порівняно з іншими. Тому по праву «Прохолода» від «Геркулеса» зайняла останню, п’яту  позицію в уподобаннях хмельничан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую