ye-logo.v1.2

У Хмельницькому затвердили нові тарифи на вивіз сміття

Економіка 7281
Вже з червня в Хмельницькому діятимуть нові тарифи на вивіз сміття
Вже з червня в Хмельницькому діятимуть нові тарифи на вивіз сміття. Фото: автора

Зростання в понад 60 відсотків.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про встановлення тарифів на послуги Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» з вивезення побутових відходів». Відповідно до якого, в місті підвищаться тарифи на вивіз сміття. Утім, іншим рішенням, виконком зобов’язав «Спецкомунтранс» вивозити сміття - контейнерних майданчиків міста двічі на день.

Отож, за словами Владислава Кривенчука, директора комунального підприємства «Спецкомунтранс», для мешканців будинків з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики доведеться платити замість 7,27 гривень 11 гривень 87 копійок. Мешканцям приватного сектора, які самі утримують контейнери – замість 8,18 гривень – 13 гривень 29 копійок за людину.

Хмельничани, які мешкають у багатоповерхівках, але викидають сміття на контейнерних майданчиках в місцях загального користування плата становитиме 14,09 гривні (замість 8,45). У приватному секторі – замість 9,53 гривні, тариф становитиме 15,82 гривні.

Нові тарифи на вивезення побутових відходів у Хмельницькому діятимуть з 1 червня. Востаннє їх переглядали в вересні 2016 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую