ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Продавці алкоголю та тютюну поповнили місцеві бюджети області на 100 мільйонів гривень

Даша ПАСТЕРНАК Економіка 908
При продажу у роздріб алкогольної і тютюнової продукції ставка складає 5 відсотків від вартості реалізованого товару
При продажу у роздріб алкогольної і тютюнової продукції ставка складає 5 відсотків від вартості реалізованого товару. Фото: alextv.zp.ua

Сума надходжень перевищила очікувану.

 З початку року бюджети місцевих громад Хмельницької області поповнились на 108 мільйонів гривень за рахунок акцизного податку з реалізації підакцизних товарів у роздрібній торгівлі. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

“Сума надходжень перевищила очікувану на 7,5 мільйона гривень, а порівняно з минулорічними показниками на 8,3 мільйонів гривень, - розповідають у відомстві. - У структурі надходжень від ліцензування роздрібної торгівлі 84 відсотки припадає на заклади торгівлі у містах області”

За січень-жовтень поточного року виконання запланованого збору платежів, які надходять до місцевого бюджету від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами склало 110 відсотків. В абсолютній сумі це склало майже 22 мільйони гривень.

У фіскальній службі додають, при продажу у роздріб алкогольної і тютюнової продукції ставка складає 5 відсотків від вартості реалізованого товару. Крім того, для реалізації таких товарів необхідно мати відповідну ліцензію, яку можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності торговельної діяльності.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую