ye-logo.v1.2

Аграрії області поповнили бюджет на 800 мільйонів гривень

Економіка 2098
Згідно з моніторингом, сільськогосподарськими підприємствами області створено 1844 робочих місця, з них 207 постійних нових
Згідно з моніторингом, сільськогосподарськими підприємствами області створено 1844 робочих місця, з них 207 постійних нових. Фото: з архіву автора

Про це повідомляють у фіскальній службі області.

З початку цього року сільськогосподарські товаровиробники Хмельниччини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, перерахували до місцевого бюджету 248 мільйонів гривень єдиного податку. «У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого єдиного податку на 21 мільйон гривень перевищує торішній показник», - йдеться у повідомленні.

Також упродовж десяти місяців поточного року підприємства аграрного сектору краю сплатили до державного бюджету понад 547 мільйонів гривень податку на додану вартість.

Фіскальники додають, з початку року на Хмельниччині зареєстровано 98 малих сільськогосподарських підприємств, з них 62 фермерських господарства, зареєстровано 66 фізичних осіб-підприємців. Відкрито 2 сімейні ферми в Ізяславському районі. Проводиться робота щодо відкриття ще 3 сімейних ферм в Полонському, Білогірському та Ізяслаському районах. Засновано 3 сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи: 2 в Полонському та 1 в Кам’янець - Подільському районах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую