ye-logo.v1.2
8 Липня, 2020

Податківці розповіли, скільки мешканці області сплатили військового збору

Економіка 1094
За 2018 рік мешканці Хмельниччини сплатили 380 мільйонів гривень військового збору
За 2018 рік мешканці Хмельниччини сплатили 380 мільйонів гривень військового збору. Фото: sfs.gov.ua/

За три з половиною роки сума сягнула більше мільярда гривень.

За час впровадження військового збору в Україні, тобто з серпня 2014 року, мешканці Хмельниччини поповнили державний бюджет відрахуваннями на потреби обороноздатності країни у розмірі понад мільярд гривень. Про це повідомили в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

За минулий рік із доходів жителів області до бюджету надійшло 380 мільйонів гривень військового збору. «Таким чином забезпечено темп росту надходжень на рівні 124,5 відсотка, що в абсолютній сумі більше на 70 мільйонів гривень», - повідомили в ДФС.

«Сплата військового збору - це свого роду суспільний індикатор дотримання законодавчих вимог у сфері оплати праці, оскільки цей податковий платіж утримується з легальних доходів громадян. Ріст його надходжень свідчить про відповідальну позицію більшості працедавців регіону до залучення коштів на потреби українського війська. Зрештою, це підтверджується впровадженим нами гаслом: «Якщо хочеш отримати мир – сплачуй військовий збір!», - слова начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергія Ковальчука наводить прес-служба відомства.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую