ye-logo.v1.2

Хмельницька міська влада займається наведенням порядку в нічних клубах

Економіка 1171

Минулого тижня заступник Хмельницького міського голови Ірина Ковальчук зібрала власників та адміністраторів нічних закладів міста, щоб обговорити методи підвищення безпеки перебування молоді в нічних закладах

З огляду на трагічні події, котрі нещодавно сталися біля одного з нічних клубів Хмельницького, міська влада висунула нові вимоги щодо роботи нічних закладів.
“Аварійне освітлення, належні протипожежні заходи, державна охорона, посилення відео-візуального контролю – ось, на що потрібно в першу чергу звернути увагу власникам закладів», – порадила Ірина Ковальчук. Вона також повідомила, що з нового навчального року спортсменам, котрі відвідують різноманітні спортивні секції, проводитимуть спеціальний урок, на якому розповідатимуть, для чого, власне, людині потрібна сила.
“Також було б добре провести навчання з охоронцями, щоб навчити толерантного поводження з відвідувачами», – додала заступник міського голови. І навіть розповіла, як відвідувала один з нічних закладів, заплативши за вхід 50 гривень, – не заради відпочинку, а щоб на власні очі пересвідчитися, як виконують вимоги міської ради у тому чи іншому закладі.
В свою чергу один з власників нічних закладів – клубу «СВ» – Віктор Вікарчук зауважив, що найчастіше доводиться застосовувати силу якраз не до «простих смертних», а до відвідувачів, котрі прикриваються «кірочками». «Минулої п'ятниці вісім екіпажів міліції не могли втихомирити помічника народного депутата. Тому, в першу чергу, потрібно вирішити проблему вседозволеності, проблему посвідчень, котрими прикриваються посадовці й часто чинять дебош», – впевнений він. Як саме – питання відкрите.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую