ye-logo.v1.2

Хмельницькі аудитори виявили випадки розтрати бюджетних коштів

Економіка 2453
Порушники фінансової дисципліни вже повернули до бюджетів понад 1,6 мільйона гривень
Порушники фінансової дисципліни вже повернули до бюджетів понад 1,6 мільйона гривень. Фото: ілюстративне bank.gov.ua

За порушення законодавства 13 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж шести місяців провели низку ревізій. Під час них вони виявили втрати матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму понад 17 мільйонів гривень.

Як повідомляють у пресслужбі Держаудитслужби в Хмельницькій області, завдяки вжитим заходам було забезпечено відшкодування втрат на суму понад 14,8 мільйона гривень. Зокрема, це стосується виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів, проведеними контрольними заходами у попередніх роках. Порушники фінансової дисципліни вже повернули до бюджетів усіх рівнів понад 1,6 мільйона гривень.

«Неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до неотриманих доходів та зайвих витрат на суму понад 24,9 мільйона гривень. Крім того, виявлено порушення законодавства, які стали причиною втрат на суму 0,2 мільйона гривень. За їх результатами надано 44 пропозиції», — йдеться у повідомлені.

Загалом до порушників застосовано 14 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано сім інформацій про підозрілі фінансові операції. За порушення законодавства 13 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Читайте також: Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую