ye-logo.v1.2

Хмельницькі антимонопольники оштрафували київські компанії

Економіка 883
Фірми звинуватили в узгоджених діях
Фірми звинуватили в узгоджених діях. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Їх звинуватили в антиконкурентних узгоджених діях.

Два столичних товариства з обмеженої відповідальністю - «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго», хоч і не виграли тендери, якими «зацікавилися» в АМКУ , але повинні сплатити штраф. Загалом на 544 тисячі гривень. Про це повідомиои в пресслужбі Південно-західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Відділення встановило, що товариства у грудні 2017 та січні 2018 року узгодили дії під час проведення шепетівськими загальноосвітніми школами І-ІІІ ступенів №3 та №6, Судилківською сільською радою, Грицівською селищною радою процедур відкритих торгів із закупівлі газового палива, - повідомили в пресслужбі. - Проте переможцем у всіх торгах було визнано третього учасника - ДП «Шепетівкагаз», тендерні пропозиції якого, за результатом аукціону, були визначені найбільш економічно вигідними. Узгоджена поведінка ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» підтверджується подачею однакових комплектів документів, не прийняттям участі в аукціоні, наявністю спільних працівників та наявністю господарських відносин, використанням однієї IP-адреси для входження в систему Інтернет-банк для здійснення платежів, тощо».

До речі, протягом наступних трьох років ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Трансгазенерго» участь у публічних закупівлях не братимуть.

Читайте також: Хмельницький обласний антимонопольний комітет об'єднали ще із трьома регіонами

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую