ye-logo.v1.2

Борги по зарплаті на Хмельниччині перевищують 10 мільйонів гривень

Економіка 1623
Вчасно не отримали заробітну плату 280 працівників економічно активних підприємств
Вчасно не отримали заробітну плату 280 працівників економічно активних підприємств. Фото: автора

Найбільша сума заборгованості припадає на промислові підприємства.

В Головному управлінні статистики у Хмельницькій області назвали загальну суму заборгованості із виплати заробітної плати. Станом на 1 червня 2020 року вона становила 10,1 мільйонів гривень. Це на 5,5 відсотка менше, ніж на 1 травня 2020 року.

«У структурі загальної суми заборгованості 50,6 відсотка утворено на економічно активних підприємствах, 43,4 відсотка – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом та 6 відсотків – на економічно неактивних підприємствах», - повідомляють в управлінні статистики області.

Додають, що заборгованість працівникам економічно активних підприємств у травні 2020 року зменшилась на 8,7 відсотка. Найбільша сума заборгованості (95,2 відсотки) зазначених підприємств припадала на промисловість.

Вчасно не отримали заробітну плату 280 працівників економічно активних підприємств. Кожному з них не виплачено в середньому по 18 202 гривні, що в 2,1 раза більше від середньої заробітної плати за травень 2020 року.

Читайте також: В яких сферах найбільше заробляють на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую