ye-logo.v1.2

Азаров призначив академічну стипендію студентам

Економіка 3303
Фото: Батьківщина

Уряд призначив академічну стипендію студентам вузів і аспірантам, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

З метою створення сприятливих умов для отримання молоддю вищої освіти і заохочення найбільш обдарованих студентів та аспірантів Урядом здійснюється призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам. Так, сьогодні, на засіданні Уряду схвалено відповідне розпорядження, яким здійснено призначення стипендії студентам вузів на II семестр 2010/2011 навчального року та аспірантам на 2011/2012 навчальний рік. 
Ще в 2011 році постановою Уряду № 980 "Про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам" засновано 100 стипендій студентам і 35 стипендій аспірантам державних вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.
Стипендія студентам вузів призначається двічі на рік. З 1 січня 2008 року розмір стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів становить 850 гривень. Стипендія аспірантам призначається один раз на рік і її розмір дорівнює окладу викладача-стажиста збільшеного на 15% (станом на 1 квітня 2011 року становить 1855 гривень).
Академічна стипендія Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам є однією з форм соціального захисту студентів. Її призначення буде стимулювати обдаровану молодь до досягнення успіхів у навчанні та науковій роботі.

Джерело: Український Бізнес Ресурс

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую