ye-logo.v1.2

Опалення та гаряча вода подорожчали: як у Хмельницькому змінилися тарифи для населення

Економіка 20502
Нові тарифи ввели в дію з 8 листопада
Нові тарифи ввели в дію з 8 листопада. Фото: ілюстративне freeimages.com

Хоча тарифи затвердили у 2020 році, через законодавчі прогалини їх ввели в дію лише тепер.

У Хмельницькому з 8 листопада ввели в дію «нові» тарифи на теплопостачання та гарячу воду для населення. Вартість цих послуг зросла для клієнтів комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі». Втім, як пояснив сайту «Є» заступник міського голови Василь Новачок йдеться про запровадження тарифів річної давнини.

За його словами, їх затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ще восени 2020 року. Попри це в місті надалі діяли старіші тарифи, які не враховували витрати теплопостачальників на розподіл газу. Оновити тарифи вдалося лише після завершення законодавчих змін у сфері житлово-комунального господарства.

«Оскільки нових пропозицій не надходило, автоматично ввели раніше затверджені тарифи. Насправді вони нижчі за переведені підприємствами (економічно обґрунтовані — авт.), але останні виконавчий комітет не планує запроваджувати, щоб не погіршувати фінансовий стан населення», — зазначив Василь Новачок.

Для побутових споживачів КП «Хмельницьктеплокомуненерго» запроваджені такі тарифи:

на постачання теплової енергії — 1 тисячу 866 гривень 24 копійки за гігакалорію (попередній становив 1 тисячу 480 гривень 92 копійки, тобто зріс на 385 гривень 32 копійки);

на постачання гарячої води — 93 гривні 46 копійок за кубічний метр (попередній становив 80 гривень 6 копійок, тобто зріс на 13 гривень 40 копійок).

Для побутових споживачів КП «Південно-Західні тепломережі» запроваджені такі тарифи:

на постачання теплової енергії — 1 тисячу 806 гривень 38 копійок за гігакалорію (попередній становив 1 тисячу 499 гривень 51 копійку, тобто зріс на 306 гривень 87 копійок);

на постачання гарячої води — 102 гривні за кубічний метр (попередній становив 83 гривні 23 копійки, тобто зріс на 18 гривень 77 копійок).

Читайте також: Нова дорога у Хмельницькому з’єднає вулицю Бандери зі Західно-Окружною

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую