ye-logo.v1.2

Нова дорога у Хмельницькому з’єднає вулицю Бандери зі Західно-Окружною

Суспільство 5730
Будівництво нової дороги за Молодіжним парком навіть передбачили у концепції його розвитку
Будівництво нової дороги за Молодіжним парком навіть передбачили у концепції його розвитку. Фото: візуалізація з фейсбуку ініціативи «Proprostir»

Наступного року заплановано провести тендер, на якому визначать підрядника.

У Хмельницькому починають проєктувати нову дорогу, створення якої передбачено детальним планом мікрорайону Заріччя. Вона пролягатиме від вулиці Степана Бандери до Західно-Окружної та має стати основним шляхом доїзду до майбутнього району житлової забудови. Подробиці сайт «Є» дізнався у заступника Хмельницького міського голови Миколи Ваврищука.

За його словами, у наступному році заплановано завершити розробку проєктно-кошторисної документації. Тоді ж після проходження експертизи — оголосити тендер. Втім, прокладання нової дороги не буде швидким через кілька причин. Найперше розбудова майбутнього житлового району ще не активізувалася. Крім того, прокладання самої дороги буде досить коштовним.

«Наразі важко сказати, скільки саме коштуватиме будівництво. Наприклад, ми все ще визначаємося, якою має бути її ширина. На виїзд зі Західно-Окружної точно має бути чотири смуги. А ось їх кількість поблизу парку Молодіжний під питанням: чотири чи дві, але зі смугами для паркування по боках. Проте точно це буде дорога з тротуарами й велодоріжками», — пояснив Микола Ваврищук.

Він розповів, що через високу вартість будівництва дорогу прокладатимуть кількома чергами. Попередньо заплановано розпочати роботи у наступному році, щоб у 2023-му від вулиці Степана Бандери хоча б «пройти» до клубу «Тамерлан». Наступними чергами її прокладатимуть до Західно-Окружної.

Дорога, будівництво якої попередньо планують розпочати впродовж наступного року, має стати основним шляхом доїзду до майбутнього району житлової забудови. Фото: з фейсбуку Миколи Ваврищука

Дорога, будівництво якої попередньо планують розпочати впродовж наступного року, має стати основним шляхом доїзду до майбутнього району житлової забудови. Фото: з фейсбуку Миколи Ваврищука

Микола Ваврищук додав, нині також триває праця над благоустроєм Молодіжного парку, за яким пролягатиме нова дорога. Більшість основних робіт для реалізації концепції його розвитку заплановано провести впродовж 2022 року.

Нагадаємо, нині в обласному центрі триває будівництво вулиці Мельникова, яка повинна з’єднати вулиці Зарічанську й Трудову. Нещодавно міський голова Олександр Симчишин оголосив про завершення її першої черги. Її будівництво коштувало понад 20 мільйонів гривень.

«Нова дорога — з велодоріжками, двома тротуарами, зеленими смугами, зовнішнім освітленням, світлофорами та розміткою. Другу чергу плануємо на 2023 рік, бо на її відрізку ще активно зводять багатоповерхівки. Вулиця Мельникова не лише розвантажила перехрестя Старокостянтинівське шосе та вулиці Зарічанської, а й зменшила затори біля НВО №1. Коли ж з’єднаємо дорогу з Трудовою, ефект буде ще більший», — зазначив міський голова.

До теми: Уряд виділив додаткові кошти на ремонти доріг Хмельницької області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую