ye-logo.v1.2

У Хмельницький області спостерігається незначний ріст промисловості

Економіка 3036
Індекс промислового виробництва на території краю становить 105,1 відсотка проти аналогічного періоду 2020 року
Індекс промислового виробництва на території краю становить 105,1 відсотка проти аналогічного періоду 2020 року. Фото: ілюстративне pixabay.com

Виробництво товарів у деяких галузях зросло на 11-17 відсотків.

Впродовж січня-жовтня цього року на Хмельниччині на понад п’ять відсотків зріс індекс промислового виробництва. Проти аналогічного періоду 2020-го він становить 105,1 відсотка. Найбільший приріст виробництва товарів спостерігається у сфері металургії та готових металевих виробів. Однак у деяких галузях навпаки сталося падіння. Відповідні спостереження днями опублікувати співробітники Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Згідно зі статистичною інформацією, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів області випуск продукції збільшився у півтора раза проти січня-жовтня минулого року. Зростання спостерігалося й у переробній промисловості. В середньому — на 2,6 відсотка.

«Зокрема, у галузях металургії та виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, випуск продукції зріс на 17,3 відсотка, у текстильній сфері, виробництві одягу, шкіри та виробів з них — на 11,4 відсотка, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 4,2 відсотка, машинобудуванні — на 3,4 відсотка», — зазначили представники Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Однак вони додають, що натомість спостерігається падіння на випуску товарів у таких серах: хімічних речовин і продукції — на 15,1 відсотка, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності — на 11,9 відсотка, виробництві харчів, напоїв і тютюнових виробів — на 3,9 відсотка.

Читайте також: Продаж комунального майна: хто хоче приватизувати нерухомість «Облпалива» у Старокостянтинові

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую