ye-logo.v1.2

Продаж комунального майна: хто хоче приватизувати нерухомість «Облпалива» у Старокостянтинові

Економіка 2236
Гараж з побутовими приміщеннями — частина майна «Облпалива», виставленого на продаж
Гараж з побутовими приміщеннями — частина майна «Облпалива», виставленого на продаж. Фото: з презентації Прозоро.Продажі

За приватизацію майна обласної ради дві компанії готові віддати майже вдвічі більше за стартову ціну.

На Хмельниччині триває продаж комунального майна, яке належить обласній раді. Наприклад, сайт «Є» вже писав про приватизацію двох будівель у Хмельницькому: колишнього денного стаціонару та історичної пам’ятки, в яку так і не переїхав краєзнавчий музей. Однак на торги виставили не лише нерухомість в обласному центрі. Нещодавно на аукціоні три компанії змагалося за право придбати у Старокостянтиновы майно комунального підприємства «Облпаливо».

Згідно з порталом «Прозоро.Продажі», виставлена на приватизацію нерухомість фактично є складом для розміщення дров. Вона розташована на західній околиці Старокостянтинова, на вулиці Франка, 57. Зокрема, приватизації підлягають будівля вагової та гараж з побутовими приміщеннями. Їх загальна площа становить понад 402 квадратні метри. Їх стан оцінюється як задовільний. Невіддільною частиною майна є бетонний майдан для палива й дров і розвантажувальний майданчик, загальною площею 10 тисяч квадратних метрів. А також — залізнична колія, асфальтна дорога, підвищена бетонна розвантажувальна естакада, водопровід, електросилова мережа, зовнішнє освітлення, туалет та огорожа. Відтань від такого складу до залізничної станції становить два кілометри.

Однак на продаж виставлене лише майно, яке належить Хмельницькій облраді. Натомість власником земельної ділянки, на якій воно розташоване, залишається Старокостянтинівська міська рада. Її постійним користувачем є балансоутримувач будівель — Хмельницьке обласне підприємство по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо».

Запропонував понад чотири мільйони: що відомо про переможця аукціону

Аукціон з приватизації нерухомості «Облпаливо» представники обласної ради провели 18 листопада. Стартову ціну торгів визначили на рівні 2 мільйонів 76 тисяч 930 гривень. Участь в аукціоні взяло три товариства з обмеженою відповідальністю: «Гуляйпільський елеватор», «Старокостянтинівський олійноекстракційний завод» і «Торговий дім «Гранат Плюс».

Перемогу здобуло «Торговий дім «Гранат Плюс», яке запропонувало за придбання нерухомості 4 мільйони 1 тисячу 4 гривні. Це на тисячу гривень вище за пропозицію найближчого конкурента — «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу». Або ж на майже два мільйони вище за стартову ціну. Однак приватизація буде завершена лише тоді, коли переможець аукціону підпише договір з обласною радою та заплатить гроші.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Торговий дім «Гранат Плюс» до липня 2020 року мало дещо іншу назву — ТОВ «Цемекс Плюс». Крім того, цьогоріч у жовтні воно змінило адресу реєстрації: з Хмельницького на Чорноострівську громаду. Основним видом діяльності цього товариства є «оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням», а його статутний капітал становить 510 тисяч гривень.

Директоркою «Торговий дім «Гранат Плюс» вказана Павлюк Ірина Леонідівна, а його засновником і власником — Ярмошук Анатолій Анатолійович. Останньому також належить хмельницьке приватне підприємство «Корона-Спорт» і київське ТОВ «Цем-Ресурс 1».

Оновлено 2 грудня. Приватизацію майна «Облпаливо» вже завершено. Про це свідчить договір між Хмельницькою обласною радою та представниками ТОВ «Торговий дім «Гранат Плюс», опублікований 1 грудня.

Нагадаємо, впродовж минулого тижня облрада провела аукціони з приватизації двох будівель на території Хмельницького. На першому, 17 листопада, продавали нерухомість колишнього денного стаціонару обласного медичного центру психічного здоров’я (колишній психоневрологічний диспансер) на вулиці Кам’янецькій, 76/1. За комунальне майно змагалося вісім учасників. Стартова ціна становила 989 тисяч 62 гривень і 38 копійок. Перемогла співзасновниця юридичної компанії «Лекс Тайм», хмельничанка Тетяна Стасишина, яка запропонувала за будівлю 11 мільйонів 500 тисяч гривень.

А 19 листопада пройшов аукціон з приватизації будинку на вулиці Проскурівській, 79, у якому понад пів століття діяло музичне училище. Хмельницька облрада спершу планувала розмістити там краєзнавчий музей, але зрештою передумала й виставила на продаж. Хоча будівля потребує досить коштовного капітального ремонту та має статус історичної пам’ятки, охочих її приватизувати теж не бракувало. При стартовій ціні у понад 8 мільйонів гривень жоден з учасників не запропонував менше як 20 мільйонів. Зрештою перемогу здобуло товариство з обмеженою «Проскурівінвестмент», яке належить місцевому колекціонеру Олександру Чернову. Компанія запропонувала за будинок 25 мільйонів 600 тисяч 100 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую