ye-logo.v1.2

Всупереч кризі: у 2021 році «Хмельницькгаз Збут» забезпечив стабільні поставки енергоресурсів Офіційні повідомлення

Економіка 1594
Завдяки прогнозованим цінам й зручному сервісу торік новими клієнтами компанії стали понад 5000 побутових споживачів
Завдяки прогнозованим цінам й зручному сервісу торік новими клієнтами компанії стали понад 5000 побутових споживачів. Фото: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Попри світову енергетичну кризу, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», торік поставив на ринок, забезпечивши стабільне та надійне надання послуг, майже 275 млн кубометрів блакитного палива.

Зокрема, населення використало 263,8 млн кубів, а промислові споживачі – приблизно 11 млн куб м. Реалізація електроенергії бізнесу та бюджетним організаціям сягнула 2,98 млн кВт-год.

Наразі серед клієнтів компанії найпотужнішими споживачами природного газу є харчовики, аграрії та шляховики. З-поміж домогосподарств найбільше енергоресурсу отримали жителі Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова та Красилова.

«Довгострокові тарифи «Хмельницькгаз Збуту» зафіксували ціну кубометра для побутових клієнтів на позначці 7,99 грн до травня 2022 року. Це один з наших головних здобутків і пріоритетів. Адже у такий спосіб ми захистили подолян від наслідків світової енергокризи та рекордного за 25 років подорожчання газу на вітчизняному оптовому ринку. Наприклад, на Українській енергетичній біржі середньозважена ціна січневого ресурсу за рік зросла майже у 9 разів – з 7,92 грн за кубометр у 2021 році до більш ніж 70 грн у 2022 році. Натомість для наших побутових клієнтів – лише на 1 гривню», - зауважує директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Завдяки прогнозованим цінам й зручному сервісу торік новими клієнтами компанії стали понад 5000 побутових споживачів. Водночас, півтори тисячі краян повернулися до перевіреного часом «Хмельницькгаз Збуту» після невдалої роботи з іншими постачальниками. Серед нових клієнтів є і жителі Шепетівщини, які у минулому році залишились без старого надавача послуг.

Варто зауважити, що тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволив декільком тисячам жителів області зменшити платежі за блакитне паливо під час холодів, коли споживання ресурсу для обігріву домівок значно зростає. Завдяки сплаті за паливо рівними частинами протягом року їхні рахунки за листопад і грудень загалом «полегшали» на 7.7 млн грн, порівняно з витратами за фактичне споживання.

«Наша компанія є соціально відповідальним постачальником. Про це свідчать пропозиції, які допомагають оптимізувати навантаження на сімейні бюджети, можливість реструктуризації боргів для вразливих категорій та сумлінна сплата податків. Торік до місцевих бюджетів Хмельниччини ми спрямували понад 3 млн грн податків, а до держфондів соцзахисту – 3,5 млн грн ЄСВ. У 2022 році «Хмельницькгаз Збут» продовжить надійно та стабільно забезпечувати споживачів енергоресурсами, а скарбниці тергромад – фінансовими надходженнями. Також ми плануємо впроваджувати нові послуги з привабливим співвідношенням «ціна-якість», – підсумовує Андрій Левицький.

Нагадаємо, «Хмельницькгаз Збут» майже 7 років обслуговує понад 409 тисяч домогосподарств і півтори тисячі представників бізнесу та бюджетних організацій. Задля комфорту споживачів компанія розбудувала розгалужену мережу відділень та клієнтських центрів на теренах області, а також впровадила сучасні й зручні онлайн сервіси.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую