ye-logo.v1.2

У Хмельницькому можуть зрости тарифи на холодну воду та водовідведення

Економіка 3776
Вже з 1 квітня холодна вода та водовідведення в Хмельницькому можуть подорожчати
Вже з 1 квітня холодна вода та водовідведення в Хмельницькому можуть подорожчати. Фото: ілюстративне з архіву

Нові тарифи, якщо їх затвердять, вступлять у дію з першого квітня.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалили проєкти постанов щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Про це повідомляє пресслужба НКРЕКП. А відтак і тарифи у Хмельницькому можуть зазнати змін.

Так, у проєкті постанови НКРЕКП щодо тарифів «Хмельницькводоканалу», пропонують затвердити нові: на централізоване водопостачання – 15,38 гривні за 1 кубічний метр (з податком на додану вартість), на централізоване водовідведення – 14,48 гривні за 1 кубічний метр (з податком на додану вартість).

Як йдеться в проєкті постанови, вона набере чинності з першого квітня. Утім, зауважимо, за умови, що саме в такому вигляді її приймуть, а не будуть внесені якісь зміни. Оскільки поки що в НКРЕКП приймають зауваження та до 23 лютого 2022 року. Їх можуть надати усі охочі в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: [email protected], контактна особа: Рачук Алла Миколаївна, тел. (044) 207-19-03.

Нагадаємо, що з січня цього року для абонентів «Хмельницькводоканалу» встановлені такі тарифи (ціни з ПДВ):

  • на централізоване водопостачання — 14 гривень 17 копійок за метр кубічний;
  • на централізоване водовідведення — 13 гривень 22 копійки за метр кубічний.

Також із лютого у Хмельницькому почала діяти нова абонплата. Крім тарифів на водопостачання та водовідведення, споживачам «Хмельницькводоканалу» доведеться сплачувати й за абонентське обслуговування. Про це детальніше читайте в матеріалі «Абонплата для споживачів «Хмельницькводоканалу»: скільки доведеться платити».

Читайте також: Тарифи й абонплата у Хмельницькому: скільки містяни сплачують за комуналку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую